Android

Train Simulator PRO USA yolcu ve yük taşıma simülasyonu Android’de

Parçalar. Dizel. Demiryolu. ABD’nin Büyük Haritası. Tren Arabaları. Kömür, Traktör ve hatta Tank Taşımacılığı. Otantik Tren İstasyonları. Gerçekçi Lokomotifler.

Pitoresk Manzara. Yolcu Vagonları. Demiryolu Döner Tablası. Hava frenleri. Uzun mesafe. Dünyayı aç. BEDAVA. Bolca Hava Tıslaması ve Buhar ile. Liste uzayıp gidiyor. Artık tereddüt etmeyin – şimdi indirin!

Tüm dünyadan hayranlar tarafından beğenilen simülasyon oyunlarının (Kamyon Simülatörü serisi, Tarım Simülatörü serisi, Tren Simülatörü ve İnşaat Simülatörü) geliştiricilerinden, Train Simulator PRO USA size gerçekçi bir demiryolu simülasyonundan hayal edebileceğiniz her şeyi sunuyor. Sürücü kabinine atlayın, demiryolu kamyonlarınızı bağlamak için bağlantı kullanın ve en yüksek karı elde etmek için mallarınızı sürün. Bir sim oyununun ne kadar gerçekçi olabileceğini kendiniz deneyin!

Tamamlanması gereken tonlarca zorluk, bir düzineden fazla farklı vagon ve kargo türü, kilidini açıp keşfedilecek çok sayıda gerçekçi şehir ve istasyon ve hepsinden önemlisi, en ikonik yolcu ve yük lokomotiflerinin pencerelerinden keşfedebileceğiniz ABD’nin güzel manzarasıyla bu oyun orada her simülatör hayranı için bir zorunluluktur.

Şimdi indirin ve bir demiryolu kralı olun!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.