Eklentiler

Tren Modu MCPE Minecraft

Bu eklenti Minecraft MCPE oyununuza tren modu eklemenize olanak verir. Japonya’da bulunan en ünlü elektrikli tren olan JY E235 serisinden esinlenerek tasarlanmıştır. Ulaşımı kolaylaştıracağı için sadece raylar üzerinde hareket edebilir. Şehir veya diğer haritalarınız için ideal bir modern taşıma aracı olabilir. Maksimum 2 oyuncu taşıyabilir.

Oluşturan:  OTAKA

Nasıl çalışır?

 

Sıradan bir maden arabasına benzer şekilde çalışır, bu yüzden onu bir ray üzerine yerleştirirsiniz. Maden arabısının yerini aldığı için, dünyalarınızda bir tren kullanmak isterseniz Maden arabası tarifini kullanarak oluşturabilirsiniz.

Aynı anda 2 oyuncuya kadar trene binebilir. Bu, çok oyunculu oynuyorsanız ve aynı anda birden fazla kişiyi taşımanız gerektiğinde çok yararlı olur.

İnceleme Videosu

 

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.