Eklentiler

Türkçe Müzik Kutusu MCPE

Minecraft mobil oyuncuların en büyük çilesi olan müzik kutusundan ses gelmeme sorununu nihayet gidermiş bulunuyorum. Bu sorunu gidermişken müzik disklerini de tamamen Türkçe şarkılar ile değiştirdim. Bu sayede müzik kutusunda 2017 Popüler Türkçe şarkılar çalacak. Minecraft 1.2.0 sürümünde denenmiştir.

Yapımcı: Ersin ÇAKI

Minecraft 1.2.0 sürümünde bulunan 12 adet müzik diski artık 2017’nin popüler Türkçe şarkılarını barındırıyor. Bu sayede Mobil Minecraft oyununda yaşanan müzik sesi gelmeme sorunu da ortadan kalkmış bulunuyor. Umarım bu çalışmamı beğenirsiniz. Tek sıkıntı boyutu yüksek. Ama eminim indirip kurmak isteyenler olacaktır.

İnceleme Videosu

 

Nasıl Kurulur?

 

  • Aşağıdaki linkten Müzik Kutusunu indirin
  • İndirdiğiniz Müzik Kutusu eklentisinin üzerine dokunun. Kendisi otomatik kurulur
  • Otomatik kurulmazsa Minecraft ile aç seçeneğini seçin
  • Ayarlardan Küresel Kaynaklar (Global Kaynaklar) kısmından Müzik Kutusunu aktif edin

 

▶ Download/İndir: TIKLA (124 MB)

 

İlgili Makaleler

24 Yorum

      1. Apkeditor ile tooolbox un paket adını com.mojang.minecraftpe yap Minecraft ın paket adının sonunada 1 koy iki apk yi de kaydedip yükle linke tıkla Minecraft yerine toolbox un açılmasını bekliyorm ben eğer olursa videosunu çekersen lütfen adımı söyle

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.