Harita/Map

Urania Cumhuriyeti Şehir Haritası MCPE

“Urania Cumhuriyeti veya basitçe Urania olarak adlandırılan 2014’ten beri gelişimde olan, küçük bir hayatta kalma dünyası olarak başlayan ve zamanla fikirlerin bizi ilk şehri inşa etmeye yönlendiren bir Minecraft PE projesidir. Şu anda dünya en az dört gelişmekte olan şehre ev sahipliği yapıyor. Frank City, farklı ekonomik statüdeki topluluklara veya bölgelere bölünmüş bir kapitalist şehir fikri altında tasarlanmıştır. MCPE Android, iOS ve Windows 10 cihazlarınız için kurabilirsiniz.

Aşağıda inceleme videosu vardır.

İçinde her türlü kamu hizmetlerini, yeşil alanları, ulaşım sistemlerini vb. Bulabilirsiniz. Binaların gerçeklikten etkilenmiş olmasına rağmen, kendi yaratıcılığımızdan doğduklarını vurgulamak önemlidir.

 

▶ Download/İndir (503MB)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.