Vive Le Football, 20 Mayıs’ta Android, iOS ve PC’ler için Test Sürümü Yayınlanacak

NetEase Games’in son projesi Vive Le Football şimdiden büyük bir popülerlik kazandı. İlk İleri Test aşamasını tamamladıktan sonra, 20 Mayıs 2022’den itibaren Android , iOS ve PC platformları için Vive Le Football için Tackle Test adlı başka bir test aşaması başlatıyor.

Daha önceki beta testlerinden farklı olarak bu sefer oyun, oyuncuların oyun içi satın almalar yaparak para kazanma sistemini test etmelerine de olanak sağlayacak.

Vive Le Futbol Takımı Testi, takım koordinasyonunu ve oyuncuların bireysel becerilerini test edecek
Netease’in oyunu duyurduğu günden itibaren, futbol simülasyonu oyun topluluğu, Çin FIFA katili Vive Le Football olarak adlandırdı. Vive Le Football, kullanıcıları oyuna bağlı tutmak için farklı modlara sahip çapraz platform bir futbol oyunudur. Vive Le Football, oyunu neredeyse bir yıldır test ediyor ve o zamandan beri oyunu optimize ediyor.

Street , Story , Career ve PVP Modları gibi oynanabilecek farklı modlar arasında sokak modu büyük bir popülerlik kazandı. Bu modda oyuncular, bir takımın koordinasyonunu ve bir oyuncunun oyunu kazanmak için bireysel becerilerini test etmek için küçük sokak temalı arenada hızlı 2v2 veya 3v3 maçlar oynayacak. Bu oyun türü mobil platformlarda çok nadirdir ve kullanıcıların oyunun ana sürümünü sabırsızlıkla beklemelerine neden olur.

Vive Le Futbol Müdahale Testine Nasıl Katılabilirsiniz?
Şimdi geliştirme ekibi, 20 Mayıs’ta PC, Android ve iOS platformları için sınırlı bir faturalandırma ve dosya silme testi olan ‘Tackle Test’i başlatıyor . Müdahale Testine katılmak için kullanıcıların temel bir anket doldurmaları gerekecektir.

Kullanıcıların Ad , Yaş , Cinsiyet , geçen yıldan beri oynadıkları oyunların türü, en son oynadıkları futbol oyunu ve ikamet ettikleri şehir gibi bilgileri doldurmalarını gerektirir . Kullanıcılar ayrıca E- postalarını da vermek zorunda kalacaklardır. Geliştiricilerin onlara Test Uçuşu davetiyesini gönderebilmesi için kimlik.

TestFlight teknolojisi sayesinde iOS kullanıcıları sadece yeni sürüm deneyim testi ile sınırlı kalacak ve ödeme kısmını iOS platformunda test edemeyecek . Katılımcılar rastgele seçilecek ve son lansmandan önce oyunu optimize etmek için gerekli geri bildirimi vermek üzere Mücadele Testine davet edilecektir. Kullanıcılar resmi web sitesini ziyaret ederek veya resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek tüm bilgilerden haberdar olabilirler.

Çin Vatandaşı Kimlik Numaraları için Tıkla

Vive Le Football Resmi Web Sitesi (Android, iOS, PC)

3 yorum

  1. Ağabey ben Çin kimlik numaralarına ulaşamıyorum, link bozuk mu acaba?
    Sürekli yükleniyor da kalıyor

  2. Ağabey şu belgeyi tekrar paylaşabilir misin, zip olarak paylaş ki Google ban atmasın lütfen…
    Şu yazdığın numara ve isi olmuyor

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.