AndroidiOS

Vive Le Football’un geliştiricileri, küresel lansmandan önce son test yayınlayacak

9 Eylül’de futbol oyunu Vive Le Football’un son beta testi başlayacak . Ana platform PC’dir, ancak iOS ve Android de paylaşılan bir hesaba bağlanabilir.

Bu kamuoyundan alınan bilgilere göre, Vive Le Football’un küresel olarak piyasaya sürülmesi bu yılın Eylül veya Ekim aylarında bekleniyor . En azından son CBT (test) bu sonbaharda gerçekleşecek ve ilerlemeniz kaydedilecek, ayrıca tüm içerikler mevcut olacak. Geliştiriciler para kazanma özelliğini ekleyecek ve oyundaki ilerlemeniz, satın aldığınız ögeler tam sürümde silinmeyecek.

Vive Le Football testi öncelikle PC’de gerçekleşecek. Oyunun topluluk yöneticisi, Discord kanalında, oluşturulan hesaba iOS ve Android’de bir akıllı telefon bağlamanın mümkün olacağını, ancak resmi sürümden önce test sürümünün Android ve iOS için yayınlanmasının şüpheli olduğunu belirtti.

Bu arada App Store veya Google Play’de Vive Le Football sayfası yok. Ancak TapTap yorumcuları, bu oyunun aynı eFootball’a (eski PES Mobile ) kıyasla avantajları olduğunu hala belirtiyorlar. Örneğin, grafikler, ışıklandırma ve “nesne çarpışmaları” daha iyidir ve 3 üyeli bir sokak basketbolu takımı oluşturmak hala mümkündür (doğrulanmadı).

Haberin aslı Vive Le Football resmi web sayfasında yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.