Genel

VPNTunnel Android

Ücretsiz mobil güvenli VPN uygulamamız olan VPNTunnel ile IP adresinizi değiştirebilir ve bulunduğunuz konumdan dolayı sizin için kullanılamayan İnternet’teki herhangi bir içeriğin engellemesini kaldırabilirsiniz. Sadece hayal et! Kendinizi tüm sansür kısıtlamalarından kurtarın ve sık kullandığınız sitelerin sınırsız sayıda engelini kaldırın. Uygulamamız tamamen ücretsiz IP adres değiştiricidir.

Buna ek olarak, VPN uygulamamıza bağlanarak, web’de% 100 isimsiz olursunuz ve ne Tor ne de Proxy’nin size veremeyeceği gerçek bir güvenlik ve çevrimiçi gizlilik elde edersiniz. Bir VPN bağlantısına sahip olmak, kimsenin coğrafi konumunuzu (IP adresi) tanımlayamayacağı anlamına gelir. Bir vpn yer değiştiricisi gibi çalışır, böylece normal bir tarayıcınızı özel bir tarayıcı gibi kullanabilecek ve hiç kimsenin hangi siteleri ziyaret ettiğinizi göremeyeceksiniz. Özel VPN, IP adresini gizlemenin ve yerel ağınızı yüksek hızlı gizli erişim noktasıyla değiştirmenin% 100 güvenli bir yoludur. Proxy’den farklı olarak VPN Tüneli, yalnızca tarayıcınız için değil, her uygulama için de güvenlik sağlar. Ayrıca, indirmek istediğiniz dosyalar hakkında endişelenmenize gerek yok.

Dahası, Android için VPN tünelimiz tüm trafiğinizi 2048 bit şifreleme ile şifreler, böylece bilgisayar korsanları araya girme durumunda bile kişisel verilerinizi okuyamaz. Hızlı VPN’imizle, “Dijital kişiliğinizin” İnternet Sağlayıcınız, hükümet ve diğer İnternet Kullanıcıları için tamamen gizli olduğundan emin olabilirsiniz. Herhangi bir etkin noktaya bağlantı durumunda, vpn indirme ve gönderme verileriniz her zaman gizli tutulacak ve yalnızca son hedef adresleriniz tarafından okunacaktır.

Sezgisel arayüze sahip mobil uygulamamız kullanımı çok kolaydır. Uygulamayı indirin, Sunucu Listesinden herhangi bir yeri seçin ve “Bağlan” düğmesine tıklayın. Sonra turbo VPN’imizi alacaksınız, IP’niz değişecek ve tüm trafik güvence altına alınacak. Ayrıca bağlantınızla ilgili tüm bilgileri göreceksiniz: durum, değiştirilen IP, konum ve kullanılan Mbs.

Diğer Android Güvenlik Uygulamaları arasında sadece size “Canlı sohbet” seçeneğini öneriyoruz! Herhangi bir sorun yaşarsanız, VPNTunnel Destek Ekibi canlı sohbette çevrimiçi olarak size yardımcı olmaya hazırdır. “Canlı Sohbet” e gidin ve iletişime başlayın! Böyle bir seçeneğin zamandan ve sinirlerinizden tasarruf sağlayacağından eminiz!

Güvenli VPN, ABD, İngiltere, Kanada, Japonya, Kore, Hindistan, Endonezya, Almanya, Brezilya, İsveç, Çin, Türkiye, Fransa, İspanya, İtalya dahil olmak üzere birçok bölgede kullanılabilir.

VPN Tüneli size her ay 500 Mb ücretsiz VPN trafiği veriyor! Ayrıca Premium paketi alternatif olarak ücretsiz olarak sipariş edebilir ve VPNTunnel’ın tüm avantajlarına sınırsız vpn erişimi olan Premium Kullanıcımız olabilirsiniz:

– Sınırsız bant genişliği
– Ülke IP’sini değiştir
– Premium Sunuculara Erişim
– Ultrafast hızı
– Uygulamada 24/7 destekleyin “ Canlı Sohbet ”
– Kayıt Yok!
– 2048-bit Şifreleme
– Ödül sistemi
– Desteklenen torrent ve P2P ağları
– Eşzamanlı 5 bağlantıya kadar

Proxy ve tor’un tersine, yalnızca tarayıcınızı koruyan VPNTunnel, erişmek istediğiniz her türlü uygulama, hizmet ve web sitesi için% 100 güvenlidir. Bu Android için VPN yöneticisi tüm uygulamalar için normal IP adresinizi değiştirir. Coğrafi konum ne olursa olsun, kişisel hızlı erişim noktanızın turbo hızı ve hızlı ağı ile keyfini çıkarabilirsiniz. Yerel ağ tarayıcınızdan Android için güvenli VPN proxy tarayıcımıza geçtiğinizde kullanıcı deneyiminiz tamamen değişecektir.

En iyi düşük fiyatımıza sadece 2,49 $ / ay’dan başlayan fiyatlarla (seçilen pakete bağlı olarak) dikkat edin. Aylık paket seçeneklerinin birçoğu, web’de en sevdiğiniz içeriğe anonimlik ve sınırsız erişim arayan her kullanıcıyı tatmin edecektir.

VPNTunnel Premium Paketini aldıktan sonra ultra hızlı VPN’inizi arkadaşlarınız, meslektaşlarınız ve akrabalarınızla paylaşabilirsiniz! Diğer İnternet kullanıcıları ile paylaşabileceğiniz promosyon kodlarını alacaksınız ve Premium Pakete ücretsiz giriş hakkı kazanacaksınız!

Hizmet kalitemizin iyileştirilmesi için çalışmaya devam ediyoruz. İnternet kullanıcılarının neye ihtiyaç duyduğunu kesinlikle biliyoruz ve bunu nasıl sağlayacağımızı biliyoruz.

VPNTunnel ekibi

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.