AndroidiOS

War Thunder Mobile iOS için Türkiye’de yayınlandı

War Thunder Mobile App Store’de göründü. Artık iOS için Türkiye’den indirebilirsiniz. Google Play Store’da Android sürümü de vardır.

War Thunder Mobile, Gaijin Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan ücretsiz bir savaş oyunu. Oyun, tanklar, uçaklar hatta gemiler dahil olmak üzere çeşitli savaş araçlarını içeriyor.

Gerçekçi grafiklere sahip bir oyundur. Oyundaki savaş araçları, gerçekçi bir şekilde modellenmiştir ve oyundaki savaşlar, gerçek savaş ortamlarında gerçekleşir. Hatta oyuncular, bu gerçekçi grafikler sayesinde, savaşların heyecanını ve gerilimini çok daha iyi bir şekilde deneyimleyebilirler.

Oldukça kapsamlı bir oyundur. Oyunda, çok sayıda savaş aracı ve silah bulunmaktadır. Ayrıca oyuncular, bu savaş araçlarını ve silahları kullanarak, kendi savaş tarzlarını oluşturabilirler. Oyunda, çok sayıda farklı savaş modu da bulunmaktadır. Dahası oyuncular, bu savaş modları sayesinde, farklı oyun deneyimleri yaşayabilirler.

Hatta, oldukça gerçekçi grafiklere ve kapsamlı bir içeriğe sahiptir. Oyuncular, War Thunder Mobile’ı oynayarak, savaşların heyecanını ve gerilimini yaşayabilirler.

War Thunder Mobile iOS’ta Erken Erişimde

Tank ve deniz savaşı simülatörü, iOS‘ta erken erişimde. Şimdi Türkiye ve Polonya’dan oyuncular oyunu oynayabilirler.

Oyun, 500 MB boyutunda bir iOS indirme boyutu ile gelir. Ancak, istemcinin içinde, Android sürümünde olduğu gibi dosyaların geri kalanını indirmeniz gerekir.

War Thunder Mobile’a yakında tanklar ve donanmalar için bir Arsenal bölümü eklenecek:

  • Topçu, 3 yeni mermi türü alacak.
  • 3 makineli tüfek şeridi seçeneği olacak.
  • Duman mermisi, belli bir mesafede bir sis perdesi oluşturur.
  • Gemiler %20 daha hızlı hareket edebilecek ve hızlanabilecek.
  • Gemiyi ateşten korumak, şansını %50 azaltır.
  • Torpidolar %30 daha hızlı ve %30 daha yavaş olabilir ve bunun tersi de geçerlidir.
  • Temas mayınları çarpma anında büyük hasar verir.
  • Son olarak derinlik ücretleri, denizaltılara zarar vermenizi sağlar.

Ayrıca Oyun, iPhone XS’de temiz bir 30 FPS sunmaktadır. Uzaktaki nesnelerin çizimi iyidir, görsel hatalar ve grafik “merdivenler” yoktur. Buna rağmen iPAD Pro M1 için 120 FPS desteği sunulmaktadır.

Sonuç olarak oldukça iyi bir savaş oyunudur. Oyun, gerçekçi grafiklere, kapsamlı bir içeriğe ve eğlenceli bir oynanışa sahiptir. War Thunder Mobile’ı tank oyunu gibi benzer oyunları oynamayı sevecek oyunculara tavsiye ederim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.