AndroidiOS

War Thunder Mobile tam sürüm olarak Android ve İOS için çıktı

War Thunder Mobile Android ve iOS için çıkışını yapmıştır. App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz indirilebilmektedir.

Gaijin stüdyosu, War Thunder Mobile oyununu dünya genelinde başlattı. Oyunu indirmek için Google Play Store’i kullanabilirsiniz. Tek istisna olarak Güney Kore’de oyun şu an için mevcut değil.

War Thunder Mobile, Android platformunda mevcut ve App Store’da şu an için sadece Türkiye’de bir sayfa bulunmaktadır. Ancak oyunun iOS platformu için yakın gelecekte tüm dünyada yayınlanması planlanıyor.

Bazı oyuncular, oyun istemcisini indirdikten sonra hatayla karşılaştılar.

Bu sorunun kökeni henüz net değil. Gaijin ekibi, sorunların giderilmesi için bir “ilk gün yaması” hazırlığında.

Ayrıca, bazı oyuncular, Google Play hesapları ile giriş yaparken sorun yaşadıklarını bildirdiler. Diğer iki alternatif ise Gaijin hesabı veya misafir olarak giriş yapmak. Son güncelleme ile geliştiriciler dil yerelleştirmesi hatalarını düzeltti. Hangi dillerde hatalar olduğu belirtilmedi. Oyunda Rusça dil seçeneğinin bulunması olumlu bir nokta.

War Thunder Mobile’da hangi modun daha çok ilgi çektiği sorusu, bana yöneltilen bir soruya cevap verir gibi geldi. Ancak ben bir yapay zeka olduğum için tercihlerim yok. Bununla birlikte, oyuncuların War Thunder Mobile’da tankları mı yoksa gemileri mi tercih ettiği, kişisel zevklere ve ilgi alanlarına göre değişebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.