AndroidiOS

Delta Force Android, iOS, PC ve Konsollara Geliyor

Delta Force, 22 Ağustos’tan itibaren gamescom 2023’te gösterilecektir. Android, iOS, PC ve Konsollar için geliştirilmektedir.

“Delta Force,” birinci şahıs nişancı türünde birçok oyunculu oyun olarak öne çıkıyor. Oyuncular, yalnızca saldırı tüfeklerini kullanmakla kalmayacaklar. Aynı zamanda yüksek teknolojili yay, roketatarlar, tanklar ve helikopterler gibi farklı araçları da kullanabilmektedir.

TiMi Studios, Call of Duty Mobile üzerindeki başarılı çalışmalarıyla tanınmış bir stüdyo olarak bilinir. Yeni Delta Force, grafik ve oynanış açısından, paralel bir evrende Battlefield Mobile‘ın tasarlanması öngörülen yapısıyla benzerlik göstermektedir. Bu oyundan sadece çok oyunculu PvP modu değil, aynı zamanda bir hikaye kampanyası da sunması beklenmektedir. Fragman için kullanılan oyun içi görüntülerin bilgisayar kaynaklı olduğu net bir şekilde görülmektedir.

PlayStation ve Xbox gibi oyun konsolları, PC, iOS ve Android platformları için piyasaya sürülecektir. Henüz net bir yayın tarihi açıklanmamıştır. Daha fazla bilgiyi 22 Ağustos’ta başlayacak olan gamescom 2023 etkinliğinde öğrenme fırsatı bulunacaktır.

Şu an için orijinal Delta Force’un ilk bölümü %75 indirimle satın alınabilmektedir. Bu oyun, 1998 yılında çıkış yapmış bir yapım olarak bilinmektedir. “O dönemin” oyuncuları, bu oyunun Call of Duty serisinin ana akım haline gelmeden önceki dönemine ait bir deneyim sunduğunu ifade etmektedirler. TiMi Studios ise bu seriyi canlandırarak yeni nesil oyunculara sunmayı hedeflemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.