AndroidiOS

Wreckfest Mobile’ın çıkışı ertelendi

Wreckfest Mobile , akıllı telefonlar için oyunun tam teşekküllü bir limanıdır. Başlangıçta App Store, projenin 25 Ekim’de yayınlanacağını belirtmişti ancak şimdi yabancı kaynaklardan gelen bilgilere göre Wreckfest Mobile 15 Kasım’da çıkacak.

Şu anda, mobil oyuncular Wreckfest Mobile’a ön kayıt yaptırabilir ve önceden sipariş verebilirler, çünkü bu premium bir projedir ve genellikle “sürüm öncesi indirimi” vardır. Geliştiriciler, arabaların tamamen kişiselleştirilmesinin yanı sıra testler sırasında bir okul otobüsü, çim biçme makinesi ve diğer garip arabalara binme yeteneği vaat ediyor.

Modlara gelince, Wreckfest Mobile hem tek oyunculu kampanyayı hem de çok oyunculu modu destekleyecek. Bu arada, bu oyun Gamepad destekliyor ve daha da iyisi, Google Play’in bir “Aile Aboneliği” var, yani hikaye kampanyası için siz, arkadaşlarınız ve akrabalarınız ayrı bir kopya satın almak zorunda değilsiniz. İlginç bir şekilde, Wreckfest Mobile yerleşik satın alımlara sahip olacak, ancak yayıncı HandyGames veri toplamayacaktır.

En büyük sürüş alanında lastikleri yakın ve metalleri parçalayın!

Wreckfest, çok sayıda yükseltme ve özelleştirme seçeneği sunuyor. İster bir sonraki yıkım derbinize güçlendirilmiş tamponlar, rulo kafesler, yan koruyucular ve daha pek çok şey ile hazırlanın ya da ister arabanızı hava filtreleri, eksantrik milleri, yakıt sistemleri, vb. gibi motor performans parçalarıyla bir sonraki yarışa sokun. Wreckfest en iyi rekabetçi motor sporları oyunu olmak için tasarlandı…

• Eşsiz Yarış Deneyimi – Sadece gerçek hayattaki bir fizik simülasyonuyla ulaşılabilecek, hayatta bir kez karşılaşılabilecek anları tanımlayan ve kuralları olmayan yarış heyecanını yaşayın. Yüksek hız yapılan pistlerde çılgın kapışmalara tanık olun, farklı yollara ayrılan ve devam eden bir trafiği olan çılgın parkurlarda tam bir yıkım çılgınlığıyla yüzleşin ve derbi arenalarında yıkım hâkimiyeti için mücadele edin.

• Muhteşem Arabalar – Arabalarımız eski, boyası kalkmış, birbirine yamalanmış durumda ama arabalarımızın tarzı ve karakteri var! Eski ağır Amerikan araçlarından çevik Avrupalı ve eğlenceli Asyalı araçlara kadar! Diğer oyunlarda böyle bir şey bulamazsınız.

• Anlamlı Özelleştirme – Sadece arabalarınızın görünümünü değil, gövde zırhlarını da yükseltin. Ağır demirlerle onları güçlendirmek arabalarınızı hasara karşı korur ancak ağırlığın artışına sebep olacağından yol tutuşunu da etkiler. Arabanızı tank gibi modifiye ederek güçlendirebilir ya da şimşek hızında ama narin bir şekle sokabilir veya bunun arasında bir şey yapabilirsiniz!

• Çok Oyunculu – Arkadaşlarınızı yerel çok oyunculu parçalayıp yıkım hâkimiyetini kovalarken sınırları zorlayın!

• Zorluk modları – Mahsul biçerdöverleri, çim biçme makineleri, okul otobüsleri, üç tekerliler ve dahasıyla eğlenin!

• Kariyer Modu – Şampiyonalar için mücadele edin, deneyim kazanın, yeni yükseltmeler ve arabalar açın ve tüm zamanların Wreckfest şampiyonu olun!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.