AndroidiOS

Zombi modu Call of Duty Mobile’a geri dönüyor

İlk olarak 2018 yılında Call Of Duty Mobile oyununda gördüğümüz, ancak daha sonra bilinmeyen bir sebepten dolayı kaldırılan Zombi Moodu nihayet geri geliyor.

Call of Duty Mobile uzun süredir zombi moduna sahip değil, daha doğrusu 2021’de sınırlı bir süre için test edildi. Şimdi her şey ciddi. Çünkü Call Of Duty Mobile resmi olarak bir fragman yayınladı. Açık zemin ve barınak için birkaç yapı ile bataklık bir alan olacak. Geliştiriciler kapıları dikkatlice açmanızı tavsiye ediyor, bu yüzden zaman kazanmak ve tüm ölü dalgasını bir kerede içeri almamak için onları olabildiğince çabuk ortadan kaldırmanız gerekiyor.

Call of Duty Mobile için zombi modunun Ekim ayında çıkacağı bilinirken. Tabii ki, zombi modunun oyun içerisinde kalış süresi oyuncuların ilgisine bağlıdır, bu yüzden ölülere tekrar veda etmek istemiyorsanız, zombi modunu oldukça fazla oynayın.

Download Android, iOS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.