Android

Zombie Shooter:Multiplayer Doomsday TPS/FPS Online CODE Z

“Code Z”, çok kişili bir kıyamet kaçış oyunu. Dünyanın sona ermesi altında, mevcut sosyal kurallar bozuldu ve insan dünyası bir hastalık durumuna girecek. Oyunda, oyuncular zombi saldırıları peşinde olmalı, zorlu yaşam ortamı ile yüzleşmeli ve kıt yaşamayı bulmak için tek elle mi yoksa diğer ortaklarla mı çalışacağını, dünyanın sonundaki hayatta kalmayı araştırmalı bu dünya için kaynaklar. Bir gün boyunca çok çalışın ve diğer oyuncuların arkasındaki kara kılıca dikkat edin.

Oyun özellikleri
Kana susamış zombiler: Kıyamet günü öldürücüdür, şehrin köşesinde gizlenen insanlar, kaynakları ayırır, diğer insanlardan sakının, ve günden daha güçlü görünen zombilerden. Zombilerin dünyasında, güçlü değil, sadece güçlü. Farklı elit zombilerin kendine has yetenekleri ve kan için büyük istekleri var. Ölüm korkusu yoktur çünkü ölümü temsil ederler.

Eşsiz görev kaçış: Geleneksel PFS / TPS çekim mobil oyununa kıyasla, düşman oyuncunun basit şekilde öldürülmesi kazanamaz, oyuncunun belirtilen sürede kazanmak için tek başına veya takım arkadaşı ile herhangi bir görevi tamamlaması gerekir. Geleneksel çekim mobil oyunundaki tek darboğazdan kurtularak, artık sadece paramparça etmek, koşmak, öldürmek değildir.

Yoğun Kıyamet Şehri: Bu, ölümle örtülmüş bir kıyamet şehri ve insanlar ihtiyatlı bir zamanlar müreffeh şehirlerde kaçmanın yollarını arıyorlar. Yine değişecek. Şiddetli yağmur ve yoğun sis şehri süpürmeye başladı. Eldeki keskin nişancı tüfeği işe yaramaz hale geldi, görüş hattı bulanıklaştı, yol yavaş yavaş su biriktirdi ve yağmur ve kan karışmıştı. Şiddetli yağmurun sesi dört volt cinayetini örtüyor gibi görünüyor, ancak bilinmeyen kriz etrafındaki karmaşık binalarda gizleniyor, insanlar kapı ve pencerelerin arkasındaki her hareket için uyanık olmak zorunda.

İnceleme Videosu

İndirme Linkleri

Google Play Store

APKPure

Mediafire APK

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.