Abandon Ship Android, iOS

Publisher Plug in Digital yeni bir fragman yayınladı ve Abandon Ship’in ne zaman çıkacağını açıkladı . Oyunun beklediğimizden biraz daha erken çıkacağı ortaya çıktı.

Abandon Ship, bir gemiyi yönettiğimiz, korsanlarla ve hatta Kraken’lerle Cthulhu’nun kendisiyle savaştığımız bir mobil projedir. Hazır olun, çünkü App Store daha önce farklı bir tarih belirtmiş olsa da oyun 14 Haziran’da piyasaya sürülecek – 21 Haziran. Oyuncular, kararlarınızın sonucu etkilediği geniş bir dünya ve çekici bir hikaye keşfedecekler. Pek çok biyom onları bekliyor: zehirli gazlı topraklar, buzdağları ve yamyamlar.

Abandon Ship’da düşman gemilerine karşı savaşmanız, kıyı tahkimatlarını parçalamanız ve deniz canavarlarından kaçmanız gerekiyor. Kavgalar hava ve doğa koşullarından etkilenir. Geliştiriciler, bir tutam fantezi ile bir yelkenli gemi hakkında bir macera yaratmaya çalıştı. Oyun ayrıca daha önce deniz ressamları tarafından kullanılan sanat tarzıyla da öne çıkıyor. Abandon Ship, oynanış açısından FTL: Faster Than Light hayranlarına hitap edecek , çünkü bir maceradan çok gemi yönetimi ile ilgili bir strateji.

[appbox googleplay com.pid.abandonship]

Download Android (Google Play Store) – Ön Kayıt

Download iOS  (App Store) – Ön Kayıt

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.