AndroidiOS

Glory of Destiny:Dragon Slayer Android APK

Arcade stratejisi Glory of Destiny: Dragon Slayer bazı ülkelerde Google Play’de göründü.

Glory of Destiny: Dragon Slayer , Singapur ve Filipinler’de Android’de kullanılabilen bir mobil projedir; iOS için sürüm bilgisi yok. Bu oyunda üç gruptan birini seçiyoruz – insanlar, elfler ve orklar; Binaların türü ve gelecekteki krallığın türü seçiminize bağlıdır. Ayrıca nadir komutanları nakavt etmeniz ve hikaye bölümlerinden geçmeniz gerekiyor.

Bu, savaş sisi olan bir mobil strateji oyunu olduğundan, diğer oyuncularla işbirliği yapmanız ve ittifaklar kurmanız gerekiyor. Birlikte bölgeleri yönetecek ve fetihlere katılacaksınız. Yani güzel grafiklere ve Warcraft serisini andıran bir ortama sahip bir jeo-strateji elde ediyoruz.

Savaşa gelince, Glory of Destiny: Dragon Slayer’daki savaşlar otomatik modda gerçekleşir, bundan önce birimleri basitçe ızgaraya yerleştiririz. Senfonik müziği ve basit arayüzü not edeceğim, sadece oyuncunun avatarının yanındaki VIP durumu her şeyi mahvediyor. Bu, seviye atladıkça kazanma oranının daha çok bağışlanan oyuncularla ilgili olacağına dair bir ipucu.

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store – Sınırlı ülkeler)

Download iOS (çıkış tarihi bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.