AndroidiOS

Angry King: Scary Pranks Android ve iOS için çıkışını yaptı

Angry King: Scary Pranks şimdiden Google Play Store’da 5 yıldız alarak dikkatleri çekmeyi başardı. Kızgın Kral ve korkunç şakalarını deneyin.

Keplerians tarafından 6 Temmuz’da App Store ve Google Play Store‘de yayınlanan bir mobil oyundur. Uygulama içi satın almalar olmasına rağmen ücretsizdir. Oyun, kötü bir kralın motiflerini ortaçağ parşömenleri tarzında ortaya çıkaran bir olay örgüsüne sahiptir.

Angry King oyuncuları, karakteri birinci şahıs bakış açısı ile kontrol ederek bulmacaları çözecek ve kraldan saklanacak. Önemli olan kralı uyandırmamak ve dikkatini çekmemektir. Oyuncuların kralı kızdırmak için dolaplara saklanması, anahtarları araması, kilitleri açmak için bunları kullanması ve nesneleri birleştirmesi gerekir. Örneğin, bir osuruk yastığı oluşturabilir ve onu kralın oturacağı ve öfkeden kıpkırmızı kesileceği tahta koyabilirsiniz.

Evet, Angry King artık bir manyak hakkında bir korku değil, “Nasıl komşu olunur” gibi bir şey. Oyun, ara sahnelerin eşlik ettiği seviyelere ayrılmıştır. Reklam ve VIP statüsü için nereye gideceğinizi gösteren ipuçlarını etkinleştirebilirsiniz.

Toplamda, Angry King: Scary Pranks oyununun 2 zorluk seviyesi vardır; normal ve hayalet. İlkinde reklam arası yok ve sonraki mekan geçişe açılmaktadır. İkincisinde ise düşmanlar sizi göremiyor ama reklam araları var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.