AndroidiOS

Arcade oyunu NERF: Superblast Android ve iOS için çıktı

Arcade oyunu NERF: Superblast , dünyanın birçok ülkesinde iOS ve Android’de mevcuttur. Sorunları var ama oynayabilirsin.

NERF: Superblast, küçük bir arenada diğer dövüşçülere karşı savaştığınız bir mobil oyun ve birinci şahıs nişancı oyunudur. Hasbro’da her zaman olduğu gibi, proje çocuklar ve gençler için birbirlerini oyuncak silahlarla vurdukları için mükemmeldir (belki bunları perakendecilerden bile satın alabilirsiniz). Yavaş yavaş, sürekli kazanmak için yeni silahları nakavt eder ve mevcut silahları pompalarsınız.

NERF: Superblast birkaç mod sunar:

  • Nerf savaşı – çatışmalar 3v3 formatında gerçekleşir. Düşmanı ortadan kaldırmak için 100 puan alan takım kazanır;
  • Solo – geri kalanından daha uzun yaşamanız ve en azından 3. sıraya kadar hayatta kalmanız gerekir. Maça yaklaşık 10 oyuncu katılıyor ve 80 zafer karşılığında efsanevi Vulcan EBF-25 blaster’ını elde edebilirsiniz;
  • Pinball – 10 jetonu birkaç saniye tutmanız gereken “3’e 3” formatındaki savaşlar;
  • Kuşatma  – Bir düşman nesnesini yok etmek için “3’e 3”.

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (Google Play Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.