AndroidiOS

Vive Le Football Son Test sürümü Android, iOS ve PC için yayınlandı

Vive Le Football, bir “Çin testine, yani Çin’de bir test sürümüne hazırlanıyor. Şimdi ön yükleme başladı. Önceden indirebilirisiniz

Vive Le Football , sunucuları önceden başlatılan mobil bir futbol oyunudur, böylece oyuncular oyunu güvenli bir şekilde indirebilir ve 21 Eylül’de gerçekleşecek resmi lansman sırasında sunucuları açılacak. Bunun bir Çin sürümü olduğunu, küresel bir sürümün daha sonra duyurulacağını unutmayın, bu yüzden bizi takip etmeye devam edin.

Vive Le Football geliştiricileri, gerçekçi fizik davranışı, hassas ve esnek oyuncu hareketleri ve benzersiz bir oyuncu geliştirme sistemi vaat ediyor. Bu türde yeniyseniz, hikaye kısmını farklı zorluk seviyeleri ve liglerle oynayabilirsiniz. Bu modda tarihi futbol maçlarına katılmak mümkün olacak.

Vive Le Football kurulum talimatları

  • Oyunu aşağıda verdiğim resmi sitesinden cihazınıza göre indirin ve kurun;
  • Hızlı yetkilendirmeyi (misafir hesabı) seçin veya telefon numarası ile giriş yapın;
  • Seçtiğiniz giriş seçeneklerinden herhangi birinde sizden Çinlilerin adını ve kimliğini girmenizi isterse, aşağıdaki döküman tablosundan herhangi bir çin vatandaşının adını ve kimlik numarasını seçip kopyalayıp oyuna eklemeniz gerekecek.

Not: Yukarıdaki Çin Kimlik Tablosu ekini indiremeyen veya görüntüleyemeyen için direk link veriyorum. Linkte binlerce isim ve kimlik numarası var. Daha önce Vive Le Football için kullanılan isim ve numaralar çalışmayacaktır. Listenin altlarından veya ortalarından deneme yapın. Biri olmazsa diğerini deneyin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.