AndroidiOS

Arena Breakout: Beta testinin kesin başlangıç ​​tarihi belli oldu

Arena Breakout geliştiricileri, test sürümünü başlatmaya neredeyse hazır.

Arena Breakout, Tencent Mobile’dan akıllı telefonlar için bir yağmacı nişancı oyunudur. Daha önce oyunun bir beta testi için hazırlandığını bildirmiştik, bunun için ön kayıt yaptırmanız gerekiyor, çünkü bu hala bir test sürümü. Bu arada geliştiriciler ön yüklemenin 16 Kasım’da başlayacağını ve sunucuların 18 Kasım’da açılacağını duyurdu.

İngilizce dilinin, yani Arena Breakout’un küresel sürümünün test edileceğini unutmayın. Şimdiye kadar, bu sadece Güneydoğu Asya için geçerlidir, çünkü oyun orada test edilecektir. Ve evet, Arena Breakout desteği, geliştiricilerden bir e-posta almış olsanız bile, bunun %100 Test sürümüne gireceğiniz anlamına gelmediğini bildiriyor.

Arena Breakout testçilerinin bir kadın karakter yaratması ve hatta cinsiyetini değiştirmesi muhtemeldir, ancak bunun için 100.000 jetonluk bir ücret vardır. YouTube’da İngilizce versiyonu olan bir oyun görürseniz sorun değil – bazı içerik oluşturucular erken erişime sahip oldu. Oyunun, seslendirme de dahil olmak üzere mükemmel bir şekilde İngilizce’ye çevrildiğini unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.