Arena Breakout: Beta testinin kesin başlangıç ​​tarihi belli oldu

Arena Breakout geliştiricileri, test sürümünü başlatmaya neredeyse hazır.

Arena Breakout, Tencent Mobile’dan akıllı telefonlar için bir yağmacı nişancı oyunudur. Daha önce oyunun bir beta testi için hazırlandığını bildirmiştik, bunun için ön kayıt yaptırmanız gerekiyor, çünkü bu hala bir test sürümü. Bu arada geliştiriciler ön yüklemenin 16 Kasım’da başlayacağını ve sunucuların 18 Kasım’da açılacağını duyurdu.

İngilizce dilinin, yani Arena Breakout’un küresel sürümünün test edileceğini unutmayın. Şimdiye kadar, bu sadece Güneydoğu Asya için geçerlidir, çünkü oyun orada test edilecektir. Ve evet, Arena Breakout desteği, geliştiricilerden bir e-posta almış olsanız bile, bunun %100 Test sürümüne gireceğiniz anlamına gelmediğini bildiriyor.

Arena Breakout testçilerinin bir kadın karakter yaratması ve hatta cinsiyetini değiştirmesi muhtemeldir, ancak bunun için 100.000 jetonluk bir ücret vardır. YouTube’da İngilizce versiyonu olan bir oyun görürseniz sorun değil – bazı içerik oluşturucular erken erişime sahip oldu. Oyunun, seslendirme de dahil olmak üzere mükemmel bir şekilde İngilizce’ye çevrildiğini unutmayın.

0

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

One comment

  1. Bulut dedi ki:

    İNMİYO İNMİYO O KADAR ŞEY SİLDİM LAN HALA İNMİYO BAŞLARIM OYUNUNUZA

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.