AndroidiOS

Harry Potter: Magic Awakened, Japonya’da test başlatacak

Harry Potter: Magic Awakened beta testine katılmak için kayıt olabilirsiniz.

Harry Potter: Magic Awakened, Harry Potter evrenindeki diğer tüm mobil projelerle rekabet edebilecek akıllı telefonlar için bir kart oyunudur. Siz 2023 yılına ertelenen İngilizce versiyonu beklerken, Japon oyunseverlerle birlikte okuyucularımız da Harry Potter: Magic Awakened’ın bölgesel versiyonuna göz atabilecekler.

CBT Magic Awakened’a katılmak istiyorsanız, özel bir site aracılığıyla başvuruda bulunmalısınız . İçinde karmaşık bir şey yok – e-postanızı ve platformunuzu belirtmeniz istenecek: iOS veya Android. Başvuruların tesliminin 11 Aralık’ta sona ereceğini, dolayısıyla hala zaman olduğunu unutmayın. Pekala, iOS’u belirtmekten korkmayın, çünkü Harry Potter: Magic Awakened CBT her iki platformda da yapılacak. Ve evet, Google veya Apple hesaplarınıza bağlı olan postayı belirttiğinizden emin olun.

PORTKEY geliştiricileri, başvuru sayısı fazlaysa çekiliş yapacaklarını, yani herkesin PTA’ya erişemeyeceğini belirtiyor. 13 Aralık civarında, şanslı olanlar, istemciyi önceden yüklemek için bir bağlantı içeren bir e-posta alacak; Oyunun kurulumunun geciktirilmemesi tavsiye edilir.

Harry Potter: Magic Awakened sistem gereksinimleri

  • iOS : OS 10.0, iPhone 7 veya daha iyisi;
  • Android : OS 7.0, 3 GB RAM ve Snapdragon 835.

Test Sürümü Kayıt Sitesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.