Apex Legends Mobile APK Sahtekarlığı

PC platformunda Battleroyale popülerliği çığ gibi büyürken, aynı şekilde bu yapımların bir de mobil sürümleri ortalığı kasıp kavurmaya başladı. Son olarak piyasaya çıkan Electronic Arts oyunu olan ve ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulan Apex Legends oyunu çok hızlı bir şekilde milyonlar tarafından indirilerek rekor kırmış durumda.

Apex Legends oyununun bir de Mobil sürümü hakkında iddialar ortalarda dolanmakta. Elbette resmi olarak oyunun bir mobil versiyonunun çıkması bekleniyor. Ancak resmi ağızlardan henüz doğrulanmamasına rağmen ve resmi bir APK sürümü yayınlanmamışken, bazı kendini uyanık sanan sahtekarlar ve dolandırıcılar Apex Legends Mobil oyunu olduğunu iddia eden bazı sahte APK dosyaları paylaşmaya başladı bile. Sizler bu duruma kanmayın diye öğretici ve bilgilendirici bir video çektim. Aşağıdaki oynatıcıdan seyredebilirsiniz.

Video

İndirme Dosyası

Uyarı!: Bu linkteki Apex Legends Mobile oyunu tamamen sahtedir. Merak edip indirmek isteyenler için ekledim. İndirmek kurmak tamamen sizin insiyatifinizdedir. Doğabilecek sorunlardan ben sorumlu değilim. Bu uyarıyı dikkate alarak indirin.

▶ Download/İndir

3 comments

  1. Pro_TalhaTR dedi ki:

    İstanbul

  2. Turhan dedi ki:

    Abi olmuyor bende

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.