Front Mission 2089: Borderscape Mobil Platformlar İçin Duyuruldu

Japon yayıncı, Front Mission’ın mobil yinelemesinin geliştirildiğini duyurdu. Oyun geliştirmenin erken bir aşamasındadır.

FRONT MISSION 2089: Borderscape , iOS ve Android için bir mobil oyun olsa da Square Enix hala PC desteği vaat ediyor. Artık resmi web sitesi üzerinden ön kayıt yapılabilir (dikkatli olun, yüklenmesi uzun zaman alabilir); Üzerinde çalışabileceğiniz devasa bir makine bulacaksınız. Biraz buruşuk, bu da savaşlara aktif katılımın ipuçlarını veriyor.

Bilmiyorsanız, Front Mission ilk bölümü 1995 yılında piyasaya sürülen klasik bir jRPG serisidir. Muhtemelen FRONT MISSION 2089: Borderscape de bu türde olacak. Küresel sürüme gelince, ilk olarak Japonya’da bir sürüm beklememize rağmen, İngilizce fragman bunu ima ediyor.

Senaryoya göre, iki süper güç belirli bir ada üzerinde kontrol için savaşacak ve bu çatışmaya başka bir paralı asker grubu dahil olacak. Oyuncular bunun mobil bir oyun olduğu için şimdiden pişmanlık duyuyorlar – nadir kahramanlar veya ekipman için gacha unsurları ve duaları olacak.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.