AndroidiOS

Avolteha Android, iOS

On yıllık geliştirme sürecinden sonra Avolteha projesi neredeyse piyasaya sürülmeye hazır. iOS için ön kayıt açıldı.

Avolteha, üzerine tıklamalı bir mobil projedir. App Store’da kendisi için bir sayfa belirdi ve oyunun 31 Mayıs’ta çıkacağını belirtiyor; ancak, geliştiricilerden resmi bir tarih bekliyoruz. Görsel olarak Avolteha , efsanevi Amonita Design stüdyosunun Samorost ve Machinarium’una açıkça benziyor . Projenin premium olduğunu ve pralı bir oyun olduğunu not ediyorum. Android sürümü hakkında herhangi bir bilgi yok, yeni bir şey öğrenirsek haberi güncelleyeceğiz.

Avolteha’nın konusuna göre, Paul karakteri olağanüstü bir gezegende bir maceraya atılıyor. Avoltehu, kum, kaya ve volkanlarla dolu manzaralarla kaplıdır. Tüm yaşamın kaynağı olan suyu arayacağız. Ve mantarlar su salgılayabildikleri için değerli bir meta haline geldiler. Bu yüzden Avoltekhi sakinleri yerleşimlerini bu mantarların etrafına kurmaya başladılar.

Avolteha’nın geliştiricileri, metin diyalogları olmayacağına söz veriyor, bunun yerine karakterin ne düşündüğünü gösteren görüntüler içeren konuşma balonları olacak. Eh, küçük cihazlar için resmi yakınlaştırma ve ölçeklendirme mevcuttur.

AVOLTEHA

Paul’un en büyük macerasına atıldığı olağanüstü gezegen.

Avolteha, kum, kaya ve volkanlarla dolu manzaralarla kaplıdır. Burada boşuna aradığınız bir unsur. Su – tüm yaşamın kaynağı. Tek su, Avolteha’nın üzerinden geçen bulutlarda bulunur.

Bu değerli malı elde etmenin tek yolu, suyu çıkarabilen bir mantar türüdür.

Avolteha sakinleri bu nedenle yıllar önce yerleşimlerini bu mantarların etrafına kurmaya başladılar. Ancak zamanla, mantarlar köklerini daha yüksek ve daha yüksekte filizlenmeye başladı.

Paul ve arkadaşları, su kaynağını eski haline getirmek için yeni bulut kentinden aşağıya doğru bir bağlantı kurdular.

Bu arada, Paul artık şehirde yaşamıyor. Ancak şimdi bir mektup aldı. Arkadaşlarının yardımına ihtiyacı vardı. Su kaynağı bir kez daha sönmüştü.

Ne oldu?

Paul’ün en büyük macerası onu bekliyor. Avolteha’nın büyük bilmecesi onu beklemektedir ve çözülmesini istemektedir. Çözülmeli – bu harika gezegenin tüm sakinlerinin iyiliği için.

OYUN HAKKINDA

Avolteha, tüm aile için klasik bir tıkla ve tıkla macera oyunudur.

OYUN KONTROLLERİ

Paul, yol boyunca eşyaları kolayca cebine koyabilir ve yolculuğunda onları yanına alabilir. Bu öğelerin nerede kullanılabileceğini öğrenin. Paul sıkışırsa, hala arkadaşları var. Belki ona kesin bir ipucu verirler. Dokunarak etkileşimli bir oyun deneyimi.

SIKICI METİNLER YOK

Sonsuz diyaloglar yok. Konuşmalar, metinsiz elle çizilmiş konuşma balonları aracılığıyla takip edilebilir. Dil engellerini aşan ve herkesin oynayabileceği bir oyun.

iCLOUD BAĞLANTISI

Avolteha aynı anda 4 oyuncu ile oynanabilmektedir. Oyun durumları slotlar aracılığıyla kolayca değiştirilebilir. Ek olarak, 4 yuvanın tümü iCloud aracılığıyla senkronize edilir.

BİRÇOK CİHAZ İÇİN

Oyun hem iPad’de hem de iPhone’da oynanabilir. En düşük gereksinim: iPad Air veya iPhone 6s veya üstü. Tüm yeni cihazlar desteklenir.

IPHONE İÇİN ZUM

İki parmağınızla sürekli yakınlaştırın, bir bölümü hareket ettirin ve ardından iki parmağınızla tekrar uzaklaştırın? Avolteha’da değil. Tek parmağınızla sezgisel olarak yakınlaştırabilir, hareket ettirebilir ve tekrar uzaklaştırabilirsiniz. Muhteşem tasarlanmış sahnelerdeki birçok ayrıntıyı keşfedin.

Download iOS (App Store – 119 TL) Çıkış Tarihi: 31 Mayıs 2022

Resmi Web Sitesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.