Android

Battlefield 1914, World At War olarak yeniden adlandırıldı ve Android’de yayınlandı

World At War 1914 artık Google Play’de mevcut. Bu resmi bir sürümdür, ancak iOS sürümü atlanmıştır.

World At War 1914 – Eski adıyla Battlefield 1914, Birinci Dünya Savaşı’nda geçiyor. Büyük yerlerde çok oyunculu ve takım dövüşlerinin olduğu düşük poli grafiklere sahiptir. Oyuncular ateşli silahlar kullanabilir ve tanklara binebilirler. Toplamda, geliştiriciler , uçaksavar silahı ve tanksavar silahı dahil olmak üzere 5 tür araç ve 3 tür silah vaat ediyor.

World At War 1914 oyuncuları, haritadaki maksimum savaşçı sayısını, hava durumunu ve daha fazlasını değiştirerek savaşı özelleştirebilir . Şimdiye kadar proje 1 defadan biraz fazla indirildi, bu nedenle botlara rastlayabilirsiniz. Bu arada, bu oyun 8 Ocak’ta Android’de yayınlandı ve iOS sürümü mevcut değil. Geliştiricilerin Electronic Arts ile hiçbir ilgisi olmadığı için muhtemelen adından dolayı kaldırılmıştır .

World At War 1914, Unity üzerinde yapılmıştır ve bu bir Çin projesi olmasına rağmen İngilizce ve Rusça yerelleştirmeye sahiptir. Aralarından seçim yapabileceğiniz 5 kart vardır ve oyuncunun istatistikleri ayrı bir menüye kaydedilir; dövüşçünün reytingini etkileyen öldürmeler dikkate alınır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.