AndroidiOS

Empire Mobile Android Erken Erişim APK

Empire Mobile’ın erken bir sürümü birkaç ülkede Android’de çıktı. Bu oyun aynı anda birkaç türü birleştirir.

Empire Mobile, boşta kalan oyunlardan öğeler içeren bir mobil strateji oyunudur . Spartalılar tarafından korunan tüm krallığı kontrol edeceksiniz. Yavaş yavaş, eşyalarınızı donatıyor ve yeni bölgeleri ele geçiriyorsunuz. Antrenman sırasında, oyuncu, Tanrıların öfkesini düşmana çağıran büyük kavgaları gözlemler ve hatta bunlara katılır. O zaman savaşların çoğu, bir mangayı yerleştirdiğiniz ve otomatik olarak düşmanla nasıl savaştığını izlediğiniz tipik boşta RPG’ler gibidir.

Empire Mobile’daki hikaye ve ilerleme, elle yönlendirildiğiniz ve ne yapacağınızın gösterildiği bölümlere ayrılmıştır. Ne yazık ki, Rus yerelleştirmesini doğrulayamıyoruz, ancak grafikler ve gerçek zamanlı savaş, Total War serisinin hayranlarına kesinlikle hitap edecek . Pompalanan oyuncular, bölgeleri birlikte kontrol etmek ve birbirlerine yardım etmek için güçlü bir ittifakın saflarına girebilecekler.

[appbox googleplay com.bolingogames.diguo&gl=us]

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store – Amerika)

Download iOS (çıkış bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.