AndroidiOS

Shadow Slayer: The Dark Impact Android ve iOS için yayınlandı

Shadow Slayer: The Dark Impact, kasvetli bir dünyada bir iblis ordusuyla savaşmayı teklif ediyor.

Shadow Slayer: The Dark Impact, yalnızca hafif ölümsüzlerle değil, aynı zamanda patron patronlarıyla da savaşması gereken bir iblis avcısı hakkında bir mobil aksiyon oyunudur. Bugün, 2 Şubat, oyun iOS’ta Rusya Federasyonu’nda piyasaya sürüldü, ancak Android’de ya Google Play’i atlayarak ya da diğer bölgeler üzerinden indirmeniz gerekiyor.

Evet, bu Shadow Slayer: The Dark Impact’in piyasaya sürülmesi ve belki de gün içinde oyun Rusça Google Play’de de kullanılabilir olacak. Oynanış açısından her şey basit – oyuncu görevlerden, ilk eğitimden geçer ve yavaş yavaş yeni yeteneklerin kilidini açar. Ana şey, komboları sürekli saldırılarla doldurmaktır. Kısacası Devil May Cry hayranları buna bayılacak.

Shadow Slayer: The Dark Impact oyuncularının kademeli olarak daha havalı donanımların ve hatta karakterlerin kilidini açmasını bekliyoruz, ancak bu bir F2P projesi olduğundan, çiftlik için beklemeye değer. Genel olarak, savaş sırasında kahramanlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Shadow Slayer’ın geliştiricileri: The Dark Impact, günlük görevler, başarılar, günlük giriş ödülleri ve hikayenin yanı sıra en az bir mod daha ekledi – zindanlar; başlangıçta kapalıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.