Android

Be a Pro – Football

Be a Pro – Football uzak bir ülkede Android’de kullanılabilir. Bu, iyi grafiklere ve oyuncu koleksiyonuna sahip başka bir FIFA Mobile alternatifidir.

Be a Pro – Football, ​​Meksika’da Android’de yayınlanan bir mobil projedir; iOS hakkında hiçbir bilgi yok. İçinde oyuncu, oyuncuları bağımsız olarak kontrol eder, gol atar ve saldırıları püskürtür. Esasen PES ve FIFA’da gördüğümüz şey . Grafiklerin, özellikle aydınlatma ve karakter modellerinin mükemmel olduğunu not ediyorum – bu bir konsol oyunu gibi görünüyor. Öte yandan, ana menüdeki müzikler “ucuz” ve diz üstü yapılmış ve hala oyuncuları bir takımda toplayarak ganimet kutularından nakavt ediyoruz.

Be a Pro: Football’da odak noktası 11’e 11 PvP dövüşüdür ve maçlar oldukça hızlıdır. Geliştiriciler, gerçek stadyumlarda binlerce lisanslı oyuncu vaat ediyor, onların yardımıyla Şampiyonlar Ligi’ne katılabilirsiniz. Eh, “stratejist modunu” açmak için bazen transfer pazarına gitmeye, oyuncu alıp satmaya değer.

Google Play Store (Meksika)

Download Android APK

iOS (Yakında…)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.