AndroidiOS

Unknown: Evolution oyunu Warcraft III ve DotA hayranı tarafından geliştiriliyor

TapTap , Unknown: Evolution için bir oyun sayfasına sahiptir . Şimdi erken sürümünü indirebilirsiniz; bu bilgi yabancı kaynaklardan geldi . Geliştiricilerden birinin tanımladığı gibi, bu, roguelike’lardan öğeler içeren bir RPG’dir. Aslında izometrik kamera ile küçük zindanlardan geçerek yolunuzdaki iblisleri ve patronları yok ediyorsunuz. Başlamadan önce 3 klasik sınıf seçebilirsiniz : paladin, mage ve okçu; görünüşlerini değiştiremezler, ancak her yarışta, aralarında bir rahibin de bulunduğu rastgele karakterler sunulur.

Yani Unknown: Evolution oynayanlar, oyunda denge olmadığını belirtiyorlar: boss iblisi uzun süre yenebilirsiniz, ancak saldırıları çok güçlü, bu yüzden kaybetmeyi bekleyin. Kontrole gelince, Diablo Immortal hayranları için anlaşılabilir – sanal bir çubukla koşmak ve bekleme süresi olan aktif beceriler. İlginç bir şekilde, ilham açısından geliştiriciler Diablo’yu değil, Warcraft III , DotA ve diğer özel haritaları gösteriyor. Bu arada Unknown: Evolution, Sparkle Creative Editor motorunu kullanan 2 geliştirici tarafından yapılmıştır.

Bilinmiyor: Evrimin bir çok sorunu var, bunlardan ilki mobil oyunlar için düşünülemeyecek olan eğitim eksikliği. Ayrıca, seviyenin yüklenmesi çok yavaştır, bu nedenle yer yer “donan” statik bir girişe bakmanız gerekir. Oynanış açısından , bazı insanlar Unknown: Evolution ile Vampire Survivors’ı ortak unsurlar nedeniyle karşılaştırır: düşmanlar arasında manevra yapmanız ve hayatta kalmak ve rastgele yükseltmeler almak için onlara otomatik olarak saldırmanız gerekir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.