Beautiful Sky by Fallen (Windows 10 & Mobile)

Manzara manzarasının tadını çıkarmak için durun ve bir dakikanızı ayırın. Bu paketle, vanilya hissini korurken Minecraft deneyiminize yeni bir his verirsiniz. Güzel gökyüzü dokusu paketlerinin amacı, dünyalarına hayran olmayı seven oyunculara hoş bir görünüm kazandırmaktır.

Merhaba beyler! Yine Düştü ve üzerinde çalıştığım ikinci doku paketimle geri dönüyorum! 1.16.201 güncellemesinin renderdragon’u Windows 10’a eklediğinden beri The Beautiful Sky Pack’i bir çeşit alternatif olarak yaptım. Bu güncelleme için gölgelendirici desteği henüz öğrenilmediğinden, bazı tür gölgelendirici ayrıntıları veren bir gökyüzü uygulamaya karar verdim. Umarım paketi beğenirsiniz!

İnce Güneş ve Ay Dokuları

Güneş ve Ay dokuları değiştirildi, ancak orijinal görünümü korunmaya devam ediyor. Güneş biraz daha parıltıyla büyümüştür. Ay, güzel bir ışık vermek için güzel bir parıltıyla doyuruldu.

 

 

Gerçekçi Bulutlar

Zaten oldukça açık, ancak dokularda gerçekten herhangi bir detayı olmadığı için gökyüzüne biraz detay eklemek için gerçekçi bulutlar var.

 

Daha Az Müdahaleci Yağmur ve Kar

Görünürlük söz konusu olduğunda yağmur ve kar çok iğrenç, bu nedenle oyunculara daha rahat bir his vermek için şeffaflık eklendi. Yağmur da renk kaybetti çünkü gerçek hayatta su mavi değil berraktır.

Yeni güncelleme!

Eşleşen Yağmur Parçacıkları

Orijinal yağmur parçacıkları hala aynı maviydi ve yeniden yapılandırılmış yağmurla iyi gitmiyordu. Bu güncellemede yağmur damlaları artık aynı yağmur rengini destekliyor. Ne yazık ki, şeffaflık eklenmeye çalışıldı, ancak parçacıklar hala katı hale geldi. Şeffaf yağmur parçacığı olmadığı anlamına gelir. : \

Doku paketinde çok fazla değişiklik yok, ancak umarım farklı bir deneyim vermek etkili olur. Lütfen paketi ne kadar beğendiğinizi bana bildirin ve kreasyonlarımı geliştirmek için herhangi bir öneri almak istiyorum!

İnceleme Videosu

Download/İndir

No comments

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.