AndroidiOS

Pako Highway Arcade Yarışı Çıktı

Yayıncı Tree Men Games, iOS ve Android’de Pako Highway’i başlattı. Oyuncular trafikten kaçınacak ve polislerden kaçacak.

Pako Highway, yazıldığı sırada Rusça Google Play’de bulunmayan mobil bir yarış oyunudur. Çok oyunculu oyunu unutabilirsiniz, geliştiriciler yalnızca bir skor tablosu ekledi. Oyun, rastgele olaylarla biyom izlerine bölünmüştür. Örneğin, başlangıçta çok sayıda polisle karşılaşabilirsiniz; onlara çarparsan yarış biter. Aynı zamanda, Tree Men Games gerçekçilikten ziyade arcade odaklıydı, bu yüzden geçen bir arabaya biraz dokunursanız, o zaman her şey yoluna girebilir, hatta size ekstra puanlar verilecektir.

Pako Otoyolu’nda mümkün olduğunca uzun süre sürmek istiyorsanız, güvenli sürüş iptal edilir, çünkü ekstra süre ve nitro ancak bir arabayı devirirseniz veya yanında sürerseniz elde edilebilir; en iyi oyuncular bile komboları “doldurabilecek”. Pekala, kovalamaca sırasında 2 radyo istasyonunu dinleyebilirsiniz.

[appbox googleplay com.treemengames.pakohighway]

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.