AndroidiOS

Call of Duty Mobile 9. Sezonuyla Zombi Modu Geri Geliyor

Call of Duty Mobile , oyunun 9. sezonu 13’ünde 00:00 UTC’de başlayacağı için Ekim ayında çok sayıda indirme alacaktırActivision, resmi bir gönderide ondan ne bekleyebileceğini söyledi. Tabii ki en çarpıcı olay, genellikle Cadılar Bayramı’nda eklenen zombi modunun geri dönüşü oluyor, ancak popülerlik arttıkça ölülerin Call of Duty mobile’da uzun bir süre kalacağı konusunda bir umut var.

Klasik zombi modunda, ayrılan tur sayısında hayatta kalmanız ve rastgele avantajlar için para harcamanız gerekecek; diğer kurtulanlarla birlikte oynayın. Ama “Ölülere Süper Saldırı”da biriniz ölü bir adam olacaksınız. Çatışmanın her iki tarafındaki oyuncular, tüm insanlar veya zombiler düşene kadar yeni beceriler kazanacak.

Zombilerle savaşmaktan sıkıldıysanız, Call of Duty Mobile geliştiricileri “Haunted Hacienda” adlı temalı bir harita hazırladı. Tabii ki, tüm çabalarınız, şekerlemelere harcanan Cadılar Bayramı jetonlarını kazanmaya gidecek, bunlar da paraşüt, silah ve Operatifler için kaplamalara harcanacak. Pekala, güncellenmiş savaş geçişine hazır olun.

CALL OF DUTY® : MOBİLE SEZON 9 DUYURUSU — ZOMBİLER GERİ DÖNDÜ

Zombies Classic 9. Sezonda yeni Haunted Hacienda, Krig 6 Assault Rifle, uzaktan patlatmalı C4, Haunted Voyage temalı etkinlik ve daha fazlasıyla birlikte geri dönerken ölümsüzler oynamaya çıktı.

Ölümsüzler tekrar yürüyor. Cadılar Bayramı kutlamalarında, Call of Duty: Mobile’ın dokuzuncu sezonu Zombies Are Back, Zombies’in dönüşünü bir değil iki modla görüyor: Shi No Numa haritasında Zombies Classic ve Undead’in Süper Saldırısı. Yeni Haunted Hacienda Çok Oyunculu haritasında bir musallatla karşılaşın, yeni fırlatılabilir C4 ile düşmanları uzaktan patlatın ve Naga – Ghost of War’ın doyumsuz açlığını tatmin ederek ödül alışverişinde bulunun.

9. Sezon: Zombies Are Back, 12 Ekim’de saat 17.00’de başlıyor. Gelecek tüm korkular için okumaya devam edin.

Zombies Are Back Battle Pass ile Düşmanlarınıza musallat olun

9. Sezon, yeni Operatörler, yeni bir işlevsel silah, yeni atılabilir Lethal, Silah Kalıpları, Çağrı Kartları, Tılsımlar, Call of Duty Puanları (CP) ve daha fazlası gibi ücretsiz ve premium öğeler içeren yepyeni bir Savaş Bileti getiriyor.

Battle Pass Ücretsiz Katmanlar

Bu sezonun ücretsiz Battle Pass içeriği, Seviye 14’te kilidi açılan klasik uzaktan patlatmalı C4’ü ve ardından Seviye 21’deki yeni Krig 6 Taarruz Tüfeği’ni içeriyor. Bu sezonun diğer ücretsiz ödülleri arasında çeşitli kamuflajlar, Silah Kalıpları ve Çağrı Kartı – Misty yer alıyor. Denizler.

Premium Geçiş Katmanları

Kui Ji — Sapporo Stealth, Domino — Carbon Smoke, Zero — Dark Sails ve Merc 5 — Sea Monster gibi yeni Operatör Görünümleri de dahil olmak üzere Zombies Are Back akışında bulunan tüm içeriği kazanma şansı için Battle Pass satın alın. Diğer premium Battle Pass ödülleri arasında ICR-1, SKS, GKS, Chopper ve yeni Krig 6 için Silah Planları yer alıyor.

Zombilerin Dönüşü!

Shambling undead olmadan Cadılar Bayramı nedir? Bu sezon, iki mod içeren Zombileri geri getiriyoruz:

Zombies Classic: Cesur Shi No Numa, yani Ölüm Bataklığı, siz ve ekibiniz turlarda hayatta kalmaya çalışırken, baştan sona bir ölümsüz saldırısıyla karşı karşıya. Avantajlarınızı alın ve Gizemli Kutuyu açın; alabileceğiniz tüm yardıma ihtiyacınız olacak.

Super Attack of the Undead: Maçın başında rastgele seçilene kadar hayatta kalanlardan oluşan tam bir grup olarak konuşlandırın. Modun bu yeni yinelemesinde, son insan veya zombi ayakta kalana kadar maç devam eder. Maç ilerledikçe hem enfekte olanlar hem de hayatta kalanlar yeni yetenekler kazanıyor. Sonuna kadar yapmak için gerekenlere sahip misiniz?

Yeni Çok Oyunculu Harita: Haunted Hacienda

Hacienda tatil için dönüştürülürken, göl kıyısına demirlemiş hayalet bir gemi seti de dahil olmak üzere Cadılar Bayramı cömert bağ arazisine gelir. Dövüşü malikaneye götürün – o merkezi avluya dikkat edin – ya da akşam mekana yerleşirken site arazisinde savaşın. Önünüzdeki kibritlerde başınızı dik tutun ya da yeni musallatın dehşetine kapılma riskini alın.

Yeni Temalı Etkinlik: Perili Yolculuk

Tatlı dişinizi şımartın ve Perili Yolculuk temalı etkinlikte bunun için ödüllendirin. Cadılar Bayramı Şekerleri çizmek için kullanılabilecek Cadılar Bayramı Paraları kazanmak için Çok Oyunculu ve Battle Royale’de maçlar oynayın ve günlük ve haftalık görevleri tamamlayın. Farklı şekerler, Parachute — Sapphire Skulls, HS0405 — Electric Eel, Rytec AMR — Blue Skeletons ve Battle Hardened — Neon Fire Operator Skin gibi ödüllere erişmenizi sağlayan farklı sayıda puan sağlar.

Etkinlik Lider Tablosunda en üst sırada yer alan oyuncular ek ödüller kazanacak, bu nedenle bu hedefleri tamamlayın ve bu ödülleri biriktirmeye başlayın.

Yeni Sezonluk Görevler

9. Sezon, yeni Silah Kalıpları, Operatör Görünümleri ve 30.000’e kadar Savaş Bileti DP’si gibi ödüller sunan yeni Sezonluk Mücadeleler getiriyor. Tamamlandığında Pharo SMG için yeni Underbarrel Stun Gun eklentisinin kilidini açan bir meydan okuma da dahil olmak üzere daha fazla ayrıntı için sezon boyunca oyuna göz atın.

Mağaza Güncellemesi: Efsanevi Taarruz Tüfeği, Korkunç Operatör Görünümleri 

Sezon boyunca oyun içi Mağazaya geri dönün ve düşmanlarınızın derisinin taranmasını sağlayacak yeni Silah Planları ve Operatör Görünümlerini elde edin. Paketin lideri, Efsanevi Kara Çoban — Arctic Death Skin ile birlikte Krig 6 — Ice Drake Mythic-nadir Assault Rifle’ı içeren yeni Cold Embrace Mythic Draw’dır.

Diğer Efsanevi Çekilişler arasında Type 25 — Hell’s Horse ve Naga — Ghost of War; Thumper – Sürpriz Parti ve Gunzo – Devil Jester. Kılıç Balığı – Aquatic Slayer ve Jackal – Aquatic Reaper veya Pharo – Submarine-008 ve Manta Ray – Kurşun Geçirmez Dalgıç ile denizde bir uğrak yeri olun.

9. Sezon: Zombies Are Back, Call of Duty: Mobile’da 12 Ekim’de PT 17:00’de başlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.