Android

Rush Angel: Roguelike RPG, cyberpunk ile eylemi birleştiren bir oyun

Rush Angel: Roguelike RPG, Android’de erken bir sürüm olarak mevcuttur.

Rush Angel: Roguelike RPG, roguelike unsurları olan bir siberpunk mobil RPG’dir. RF dahil Android oyuncuları tarafından oynanabilir. Oyuncuların amacı özgürlük kazanmak, bunun için izometrik konumlarda canavarları ve robotları kesen fütüristik bir kılıçla bir kızı kontrol etmeniz gerekiyor.

Genel olarak, Rush Angel: Roguelike RPG’nin hikayesi oldukça karmaşıktır ve dünyayı tekrar tekrar keşfetme üzerine kuruludur. Bu oyunun 3 modu vardır: hikaye, PvP arenası ve turnuva. İlk olarak, ayrı odalardan geçmeniz ve ardından seçim yapmanız gerekiyor. Kontrol tamamen manueldir, sadece ilk yardım çantalarını beklemeyin – robotlardan ve nesnelerden yalnızca pompalama malzemeleri ve para düşer. Bu nedenle, ilk patronda ölme şansı yüksektir.

Rush Angel: Roguelike RPG’de kahramanın seviye atlaması özel bir temelde gerçekleşir, becerileri geliştirmek için bir robotu ve yeni beceriler satın alabileceğiniz ve silahları geliştirebileceğiniz bir mağazası vardır.

Rush Angel: Roguelike RPG’yi bir roguelike olarak düşünürsek, geliştiriciler çeşitli rastgele güçlendirmeler konusunda iyi bir iş çıkardılar. Örneğin, oyuncu robotları korkutabilir, onları yok etmek için sağlıklarının bir kısmını geri yükleyebilir ve hatta bazılarını müttefiki yapabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.