AndroidiOS

Catalyst Black Android, iOS

Vainglory ve League of Legends gibi aksiyonlar iOS ve Android’e sıçramak üzere. Bu, Mayıs sonunda gerçekleşecek.

Catalyst Black , tüm oyuncuların toplanmasını beklemek zorunda olmadığınız yeni nesil bir MOBA’dır, çünkü herhangi bir buz pistine girip çıkabilirsiniz. Şimdi oyun, resmi web sitesi aracılığıyla akıllı telefonlar için ön kayıt yaptırıyor ve çıkış 25 Mayıs’ta gerçekleşecek. Şimdiye kadar, Rusya’da bir fırlatma için çok az umut var.

Son yazımızda Catalyst Black’in 2022’de nasıl hissettiğinden bahsetmiştik . Oyuna saygım var, geliştiricilerin bu konuda kendi felsefeleri var: “Oyuncular platformlara bölünmez ve herhangi bir cihazda daha iyi kontrolleri ve daha iyi resimleri hak ederler.” Oyuncuların benzersiz bir oyun stili için kitlerini toplamasına, yükseltmesine ve özelleştirmesine izin verilecek. Lansmanda Catalyst Black, enerji biriktirdikten sonra dönüştüğümüz 30’dan fazla silah, 12 yetenek, 15 aksesuar ve 6 canavar formuna sahip olacak.

Güçlü silahların, özelleştirilebilir yeteneklerin ve başka bir âlemden gelen mistik kadimlerin yeni dünyasına gir. Donanımını seç ve istediğin oyun moduna dal. Diğer oyuncuların takımlarıyla savaş ve gerçek zamanlı strateji tasarla. Birlik ol, savaş ve en üste çık!

== BİR KADİME DÖNÜŞ ==
Hemen oyunun kahramanı ol. Tüm düşman takımını yok edebilecek kadim gücü kuşan. Geri dönüşmeden önce her saniyenin hakkını ver!

== SİLAHLARINI VE TEÇHİZATINI YÜKSELT ==
Oyun tarzına uyacak en iyi kombinasyonu oluşturmak için topla, yükselt ve donanımını özelleştir. Uzun menzilli bir nişancı olarak avlan, sinsi bir suikastçı olarak diğer oyuncularla düello yap veya bir kadim avcı olarak düşmanlara kafa tut.

== İSTEDİĞİN MODDA USTALAŞ ==
Hidra modunda oyuncularla ve boss’larla savaş, Katliam modunda düşmanlarını yenerek zafer puanı topla, Alacakaranlık modunda öncül bir kalenin kontrolü için mücadele et ve çok daha fazlasını yap. Seçim senin!

== ARKADAŞLARINLA SAVAŞ ==
Grup kur! Arkadaşlarınla maçlara anında katıl. Yeni müttefikler keşfet, onlarla birlikte stratejiler planla ve mutlak zafere ulaş.

== KATALİT MÜCADELESİNE KATIL ==
Welkin Adaları boyunca keşfedilebilir güç zulalarını elde etmek için yolculuğa çıkarken göklere yüksel. Kyria üzerinde süzülen Welkin Adaları, mistik bir kaynağa neredeyse sınırsız erişim sağlar ama aynı zamanda Catalyst Black’in büyük gizemlerini de barındırır.

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

Resmi Web Sitesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.