AndroidiOS

Subway Surfers Blast birkaç ülkede Android ve iOS için çıktı

Subway Surfers Blast’ı iOS ve Android’de oynayabilirsiniz.

Subway Surfers Blast, Subway Surfers evreninde geçen bir 3’lü eşleştirme mobil oyunudur. Bu proje Filipinler App Store ve Google Play’de 18 Ocak’ta başlatıldı.

Subway Surfers Blast’ta aynı renkteki karelere dokunarak bölümleri geçmeniz gerekiyor; kasaları patlatıp yok ederler. Tahsis edilen adımlarda belirli sayıda kutuyu yok ederseniz, seviye geçilmiş sayılır. Yavaş yavaş oyuncular, her biri belirli bir renge ait olan ve benzersiz bir yeteneğe sahip olan yeni karakterlerin kilidini açar.

Subway Surfers Blast’taki seviyeleri tamamlamak için oyuncular, konumları iyileştirmeye harcanan yıldızlar alır ve kahramanlar yavaş yavaş daha serin yerlere taşınır. Ne yazık ki olay örgüsü yok ve oyun 2 dakikadan 2 saate kadar uzanıyor.

Subway Surfers Blast, reklamlar ve uygulama içi satın almalar içeren bir F2P oyunudur, ancak bu Rusya’da çalışmayabilir. Seviyenin başarısızlığı için oyuncunun kalbinin alındığını ve bu kalbin yavaş yavaş geri yüklendiğini unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.