iOS

iOS Jailbreak Cihazlara Pojavlauncher Nasıl Yüklenir

Minecraft oyununun Java sürümünü iOS cihazlarınızda nasıl oynayabileceğiniz hakkında bir döküman hazırlamak istedim.

Başlamadan önce hatırlatmak isterim. Bu işlemler sadece Jailbreak yapılmış iOS cihazlarda geçerlidir. Yani iOS cihazınız için Jailbreak yapmadıysanız Pojavlauncher uygulamasını kuramazsınız ve Minecraft Java sürümünü mobil cihazınızdan oynayamazsınız.

Jailbreak nedir nasıl yapılır?

Jailbreak yöntemi, iOS cihazların kapalı olan işletim sistemini korsan oyun veya uygulama yükleme işlemine açık hale getirmenize olanak veriyor. Yani bu sayede tıpkı Android cihazlarda olduğu gibi paralı oyun ve uygulamaları apk gibi harici olarak App Store gerek kalmadan yüklemenizi sağlıyor.

Peki iOS cihazınızı nasıl jailbreak yaparsınız; Bu konuda ben size yardımcı olamayacağım. Ben sadece Jailbreak yüklü iOS cihazlara Pojavlauncher nasıl yüklenir onu anlatacağım. Ancak Jailbreak nasıl yapılacağı konusunda Youtube üzerinde binlerce video var. aşağıdaki videoda Türkçe olarak anlatılmış bir yöntem mevcut.

Gelelim bizim konumuza;

iOS Cihazlar için Pojavlauncher nasıl kurulur ve Minecraft Java sürümü iOS cihazlarda nasıl oynanır.

Öncelikle Jailbreak yapılmış bir iOS cihazında Pojavlauncher uygulamasının yer aldığı resmi ropo adresini Cydia içerisinden eklememiz gerekecek.

Resmi Cydia Repo adresi: https://repository.crystall1ne.software

Bundan sonraki tüm adımları ve repo adresinin nasıl ekleneceğini videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Öğretici Video

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.