AndroidiOS

Dead 4 Returns Test Başvuruları Açıldı

Shooter Dead 4 Returns , bu sefer tamamen Android için başka bir beta testine hazırlanıyor. Başvurmayı başarırsanız, katılma şansı olacaktır.

Dead 4 Returns, şu anda Çin’de piyasaya sürülmek üzere hazırlanmakta olan bir mobil projedir. Artık PTA’ya katılmak için başvurabilirsiniz ; Bölgenin ülkesine dikkat ederek, Çin’i hedeflemek daha iyidir. Ayrıca bu projenin TapTap platformuna özel olduğunu unutmayın, bu nedenle oradan veri girmeniz istenecektir. Bu arada başvurular 6 Mayıs’a kadar kabul ediliyor.

Bu sefer kooperatif bileşenine daha fazla vurgu yapılmasını bekliyoruz, çünkü geçmiş CBT’ye bakılırsa, daha önce sadece zombileri yok etmek ve küçük yerlerde görevleri tamamlamak mümkündü. Aynı zamanda, grafikler o zaman bile “mobil” The Division seviyesindeydi , aynı şey animasyonlar için de geçerli. Her biri kendi rolleri ve avantajları olan dört karakterden birini seçebiliriz. Eh, asıl amaç sözleşmeleri yerine getirmektir.

Dead 4 Returns için sistem gereksinimleri

  • Qualcomm Snapdragon 835 veya daha iyisi
  • Android 5.0 veya daha iyisi;
  • 4 GB boş alan.

 

Test İçin Başvuru Formu Lini: TIKLA

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.