Android

DEEEER Simulator Android için yayınlandı

DEEEER Simulator Future World Google Play Store üzerinden yayınlandı ve şimdiden simülatör oyunları arasında 1 numaraya yerleşti.

Bu oyun, fitüristik bir şehirde koşan ve büyük düşmanlarla savaşan bir geyik simülatörüdür. Suyun üstünde koşabilir, devasa yel değirmenlerini yıkabilir ve hatta geleceğin arabasına binerek havada veya yerden yüksekte seyahat edebilirsiniz.

Konusuna göre, bir adam voksel geyiği olarak yeniden doğdu. Düşmana saldırabilir, hızlı koşabilir ve hatta arka ayakları üzerinde yükselerek kollarını pompalayarak destek alabilir. Artık oyun Google Play simülatörleri arasında ilk 1’de. 5 üzerinden ortalama 3,9 puan aldı. Bazıları oyunun biraz zor ama ilginç olduğunu belirtiyor. Ayrıca bir hata nedeniyle son patronu geçemezler.

Oyunda şunlarla savaşmalısınız:

  • Bir adam şeklindeki keçiler;
  • Robotik ayılar;
  • Geleceğin diğer düşmanları.

DEEEER Simulator: Future World mobil oyunu Android’de Türkiye’de ve dünyanın diğer ülkelerinde mevcuttur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.