AndroidMobil Oyunlar

PlayPark StreetBallers sokak basketbolu arayanlar için Android oyunudur

PlayPark StreetBallers, Güneydoğu Asya’da Android’de kullanılabilir. Oyuncular iyi bir internet hazırlamalıdır.

PlayPark StreetBallers bir basketbol simülatörü veya daha doğrusu sokak basketboludur. Evet, oyuncular kendi avatarlarını ve hatta maçlara katılacak ve bir maçta mümkün olduğunca çok puan kazanmaya çalışacak 3 basketbolcudan oluşan bir takım oluşturmak zorunda kalacaklar.

PlayPark StreetBallers beta Android‘de Güneydoğu Asya’da yayınlanırken, sunucular da bu bölgede yer alıyor bu nedenle internet zayıfsa ping ile ilgili sorunlar yaşanabiliyor. Yine de, sürekli zaferler için kadronuzu, profilinizi yükseltebilir ve hatta nadir dövüşçüler alabilirsiniz.

PlayPark StreetBallers’da ücretsiz materyal ve oyuncu kazanmanın bir başka yolu da bir hafta boyunca her gün giriş yapmak, bir ay boyunca günlük giriş için hediyeler toplamak ve başlangıç ​​görevlerini tamamlamaktır.

PlayPark StreetBallers’da karakterlerin görünümünü değiştirebildiğinize sevindim, ayrıca birkaç mod var:

  • 1v1;
  • 2v2;
  • 3v3;
  • Dereceli maçlar;
  • Komplo.

Ayrıca oyuncular, klanlar arası maçlara katılmak için bir klana katılabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.