AndroidiOS

DevilutionX – Diablo port

Blizzard, Diablo Immortal’dan para kazandıkları için mobil oyunculardan bir nefret dalgası alırken , meraklılar Diablo 1’i akıllı telefonlara taşıdı.

“Hikayelerimi dinle dostum” veya Bir Süre Kal ve Dinle, Diablo serisinin ilk bölümünün başladığı anahtar ifadedir. Hatta gelişiminin detaylı anlatımını ve videosunu da yaptık, her şey linkte . Şimdi, Android ve iOS dahil olmak üzere farklı platformlar için bir Diablo 1 bağlantı noktası olan DevilutionX hakkında konuşalım. Projeyi GitHub veya Google Play üzerinden indirebilirsiniz , ancak bu korsan bir sürüm değildir, bu nedenle bir CD veya GoG sürümünden dosyalara ihtiyacınız olacaktır. Tüm platformlar için ayrıntılı kurulum talimatları burada bulunabilir .

Reddit kullanıcılarının yorumlarına dayanan DevilutionX, Diablo 1’e platformlar arası çok oyunculu ve denetleyici desteği de dahil olmak üzere birçok düzeltme ve iyileştirme getiriyor. Ne hakkında – PlayStation 4 veya Nintendo 2DS’de bile oynayabilirsiniz. Eksikliklerden bahsedersek, bazı oyuncular kontrollerden ve özellikle beceriksiz hareketten şikayet ediyor.

[appbox googleplay org.diasurgical.devilutionx]

Download Android (Google Play Store)

Download iOS ve Tüm Platformlar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.