Android

Metro 2077 Last Standoff

Kaosun hüküm sürmeye başladığı 2077 yılında tüm insanlık beklenmedik bir salgın ile karşılaştı. İnsan ırkının sonunu getirmek üzere olan bu salgında, hayatta kalanlar saklanmak için Metro istasyonuna sığındı. Salgına yakalananlar bir tür yürüyen ölümcül yaratıklara dönüştü. Metro 2077. Last Standoff Android ve iOS için planlanmıştır.

Çeviri/Translate

Zombiler neredeyse tüm dünyayı ele geçirdi. Siz ve bir grup kurtulan New York metrosuna geri çekildiniz, bir kaç hafta daha bekletip hayatta kalmayı umabileceğiniz tek yer.

Terk edilmiş bir yeraltı dünyasının karanlık kasabasındaki mutant ordularıyla savaşın. Başka bir yaşam ruhu bulmayı beklemeyin: geriye kalan her şey ebedi acı ve eziyete lanetlenmiş.

Detaylı sahne ve arsa ile tam bir kampanya! Her çatlaktan ve köşeden fırlayan tehlike ve aşağılık yaratıklarla dolu büyük bir yeraltı labirenti! Hayatta kalan arkadaşlarınızla keskin nişancı tüfeği, saldırı tüfeği, tabanca, av tüfeği, el bombası ve daha pek çok cephanelikten başlayın. Görmeye küfrettiğiniz kıyamet sonrası kasırgada bir saniye bile rahatlayamazsınız. Gözlerinizi bir anlığına dinlendirin ve ölürsünüz! Tüm şekil ve boyutlarda zombi düşkünleri.

Undead paketleri ile parçalamak ve hedefinize ulaşmak için farklı stratejiler kullanın!

Epik film müziği. En iyi etki için, kulaklıkları açıkken karanlıkta oynamayı deneyin!

İnceleme Videosu

▶▶▶ Download Android: TIKLA

▶▶▶ Download iOS: Yakında (soon)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.