AndroidiOS

FurryFury: Smash & Roll Android, iOS, PC

FurryFury, küçük sevimli yaratıkların ölümcül arenalarda birbirlerine doğru yuvarlanıp çarpıştıkları bir beceri oyunudur.

💣 :YUVARLAMA ZAMANI:
Bilardo veya bowling oynamayı seviyor musun? Körling oyunundan mı hoşlanıyorsun yoksa? Hangi top yuvarlama oyunundan hoşlanıyorsan hoşlan, FurryFury tam sana göre!

🎯 :HEDEFİNİ TAM ON İKİDEN VUR:
Gerçek fiziğe dayalı hızlı bilardo benzeri maçlarda birebir düellolar yap ya da ikili takımlar halinde çok oyunculu oyna! FurryFury, içinde rouge-lite öğeleri bulunan ve bulmaca tahtalarına tepe aşağı baktığın bir 3D taktiksel aksiyon oyunudur – kürklü yaratığınla hedef alıp atış yap ve arenaların gizli mekaniklerini kullanarak çarpışmaları kazan.

👹 :YARATIKLARA YARAŞIR BİR ŞEKİLDE:
En sevdiğin canavarı seç, onun benzersiz yeteneklerini kullan ve çarpışmaları kazanmak için strateji geliştir. Güçlendirmeler içerek evrim geçir! Yaratağının tüm gücünü ortaya çıkar ve yıkıcı kombo hamleleri yap!

💦 :TARZINI BELİRLE:
Yaratıklar topla ve karakter özelleştirme modundaki tüm görünüşleri aç. Tarzınla kendini ifade et – favori görünüşünü, arkanda bırakacağın izleri ve diyalogları bulup arkadaşlarına havanı at!

🏆 :SIRALAMA:
Lider tablosundaki en yüksek kademe için mücadele et ve şöhrete kavuş – sıralamanın basamaklarını tırmanarak arkadaşlarına kendini kanıtla.

🏔️ :GÖREVLERLE DOLU BİR YOLCULUK SENİ BEKLİYOR:
Macera modunun zorluklarıyla yüzleş!

Eski uyutma büyüsü bozuldu ve huzur sona erdi – şimdi kadim karanlık güçlerin istilasını durdurmak zorundasın! Her biyoma özel bölüm sonu canavarlarıyla savaş ya da karmaşık bulmacaları çözerek başarılar kazan.

Günlük görevleri tamamla ve ödülleri topla – her seferinde yeni ödüller alacağını garanti ediyoruz!

🤜🤛 :OYUNCULAR TARAFINDAN OYUNCULAR İÇİN GELİŞTİRİLDİ:
FurryFury, becerilerini konuşturduğun, ücretsiz ve adil bir oyundur. Öğrenmesi kolay – ustalaşması zor! Kısacası türünün en iyi, en orijinal arena çarpışması!

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

Download PC (Steam)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.