AndroidiOS

Dislyte Android, iOS

Yayıncı Lilith Games, Dislyte’ı akıllı telefonlarda yayınladı . Proje tüm bölgelerde mevcut değildir.

Dislyte, bir grup kahramanın yer aldığı mobil bir rol yapma oyunudur. iOS ve Android’de ve hatta Rusça Google Play’de mevcuttur; sadece “bizim” App Store’da başlamadı. Oyuncular gerçekçi grafiklere ve hala toplanması gereken harika müzikal müziklere sahip olacaklar. Proje hakkında daha fazla bilgiyi önceki haberlerde okuyabilirsiniz.

Dislyte’ta destansı veya efsanevi bir karakteri nakavt ettiğinizde, bu an paylaşılabilir ve her hafta 100 Elmas alabilirsiniz. Ayrıca Hyde, Unas ve Cecilia gibi birkaç karakter için taktik sınavlar eklendi. Kulüplere (yerel loncalara) gelince, bunların oyuncu sayısı 30’a düştü; Halihazırda daha fazla oyuncuya sahip bir klanınız varsa , sorun değil, sadece yeni müttefikler alamayacaksınız. Eh, başka bir sevinç – haftalık zorluklar sizden daha az tekrarlayan eylemler gerektirir. Ayrıca ödülleri almak için JoinDis promosyon kodunu etkinleştirdiğinizden emin olun.

Bu şık, kentsel mitolojik RPG’de tanrısal güçlere sahip kahramanların yanında savaşın. Ritmi hissedin ve bu görsel olarak çarpıcı dünyayı deneyimleyin.

“Mucize denen bu portal benzeri sitelerin nereden geldiğini kimse bilmiyor. Bir anda ortaya çıktılar ve dünyayı alt üst ettiler.”

Pandora’nın kutusu açıldığında, umut ıssızlığa dönüştü. Yıkım yapmaya kararlı canavarlarla savaşmak için sıradan insanlar, ilahi ses dalgaları aracılığıyla ilahi güçler kazanan, tanrı benzeri varlıklar olarak uyanırlar. Bu en karanlık zamanlarda ayağa kalkıp bu kahramanları toplayıp dünyayı kurtaracak mısınız?

ŞİMDİYE KADARKİ EN KÖTÜ TANRILAR

> KENTSEL BİR MACERAYA BAŞLAYIN
Şık, kentsel mitolojik bir tema ile yakın gelecekte geçen Dislyte, akıcı bir oyun deneyimi sunan görsel olarak çarpıcı bir kahraman hikayesidir. Şimdi kendi takımını kur ve savaşı düşmana götür!

> SÜPER KAHRAMAN KARAKTERLERİ
Espers’ı uyandıran ilahi güç, Çin, Mısır, Yunan ve Kuzey Avrupa dahil dünya çapındaki mitolojilerin tanrılarından gelir. Gücü kimden aldıklarına bağlı olarak çeşitli görünümler ve kişilikler alırlar.

> ATIŞI HİSSEDİN
Kendinizi korkak kasabaya götürün! Her sokak köşesinde pürüzsüz şehir seslerinin tadını çıkarın, Neon ışıklı oyun deneyimini yaşayın ve benzersiz bir gacha sistemi ile ritmi düşürün!

> DERİN STRATEJİK OYUN
Savaşa hazır kahramanlardan oluşan nihai diziyi bir araya getirin. Şehri bir sonraki saldırıdan korurken, savaşın heyecanını içinizde hissedin. Kötü bir durumu lehinize çevirmek için becerilerinizi ve bilgeliğinizi kullanarak stratejinizi her turda uyarlayın ve mükemmelleştirin!

Destiny Dislyte’ta seni bekliyor. Şimdi maceraya katılın!

Daha fazla son haber için bizi takip edin:
Resmi Web Sitesi:https://dislyte.farlightgames.com/
Facebook: https://www.facebook.com/Dislyte
Instagram: https://www.instagram.com/dislyte_official/
Twitter: https://twitter.com/dislyte
Anlaşmazlık: https://discord.gg/dislyte
Reddit: https://www.reddit.com/r/Dislyte/

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

Resmi Web Sitesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.