AndroidiOS

Dynasty Warriors: Overlords bazı ülkelerde Android için çıktı

Dynasty Warriors: Overlords şimdiden indirilebilir ve oynanabilir. Android için ABD ve bazı ülkelerde Google Play Store’da yer almaktadır.

Dynasty Warriors: Overlords, erken bir sürümü artık yalnızca Güneydoğu Asya’da değil, Amerika Birleşik Devletleri’nde de mevcut olan bir mobil aksiyon oyunudur. Bu oyun, Japon yayıncı Koei Tecmo’dan Dynasty Warriors tarafından lisanslanmıştır.

Oyunda, Çin’deki Üç Krallık döneminin generallerinden birinin rolünü oynuyorlar. Geliştiriciler, konsol seviyesinde savaşlar ve hatta gerçek zamanlı olarak karakterler arasında geçiş yapmayı vaat ediyor. Bu, özellikle PvP arena dövüşlerinde faydalı olacaktır.

Bu mobil oyun geliştiricileri, yüzlerce karakterin tek bir ekranda savaşabileceğini vaat ediyor. Bu muhtemelen güçlü bir akıllı telefon gerektirir. Ayrıca oyuncular şehirlerin fethine ve düellolara katılabilecekler. Ve sürekli kazanmak için Üç Krallık’ın kahramanlarını birbirini tamamlayacak şekilde birleştirmeniz gerekmektedir.

Geliştiriciler ayrıca kendi şehrinizi kurma ve buradan kahramanlara komuta etme fırsatından da bahsediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.