AndroidiOS

EA SPORTS FC™ MOBILE BETA Android için indirin

EA SPORTS FC™ MOBILE BETA Android cihazlar için beta sürecindedir. Google Play Store üzerinden veya APK olarak indirebilirsiniz.

EA SPORTS FC™ MOBILE BETA, Google Play Store’da Erken Erişimde

EA SPORTS, yeni mobil futbol oyununu, Google Play Store‘da erken erişimde yayınladı. Oyun, beta olarak yalnızca Android cihazlarda kullanılabilmektedir. Henüz iOS beta sürümü hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Bu yüzden iOS sürümü hakkında yeni bilgiler olursa sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

Dünyaca ünlü futbol takımlarından ve oyuncularından oluşan bir kadroya sahip. Oyuncular, favori takımlarını seçebilir ve diğer oyuncularla maç yapabilirler. Oyunda ayrıca çeşitli oyun modları ve etkinlikler yer alıyor.

Henüz erken erişimde olduğu için bazı eksiklikler içerebilir. Ancak oyun, EA SPORTS’un gelecekteki güncellemelerle oyunun kalitesini artırmaya devam edeceğini belirtiyor.

Şimdi Oyunu Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Beta sürümünü 4 ülkede oynayabilirsiniz: Avustralya, Kanada, Malezya ve Romanya. Geliştiriciler oyunun yapısını pratikte değiştirmediler, ancak şimdi ana menüdeki havalı futbolcular yerine oyunun temellerini gösteren belirli bir futbol menajeri var. Böylece oyuncu, “Soyunma Odası” aracılığıyla takımının görünümünü ve üniformasını tamamen kişiselleştirebilirler.

İşte EA Sports FC Mobile beta sürümüyle ilgili bazı önemli bilgiler:

  • Oyun, Avustralya, Kanada, Malezya ve Romanya’da Google Play Store’da yeralmaktadır.
  • Oyunun temelleri, ana menüdeki havalı futbolcular yerine belirli bir futbol menajeri tarafından gösteriliyor.
  • Oyuncular, “Soyunma Odası” aracılığıyla takımının görünümünü ve üniformasını tamamen kişiselleştirebilirler.

EA Sports FC Mobile beta sürümünü beğendiyseniz, aşağıdakileri yapabilirsiniz:

  • Oyunu arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Oyunu Google Play Store’da değerlendirin.
  • Oyun hakkında geri bildirim gönderin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. BEYLER BAYANLAR ARTIK BU OYUN ÇOĞUNUZUN BİLDİĞİ ÜZERE ERİŞİME KAPATILMIŞTIR 31 TEMMUZDA BAŞLAYIP 31 AĞISTOSTA BİTMİŞTİR HABERİNİZ OLSUN İNDİRECEK ARKADAŞLAR İNDİRMESİN ERSİN ABİNİNDE BUNU KALDIRIRSA SEVİNİRİM (:

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.