AndroidiOS

eFootball 2023 Güncellemesi 6 Ekim’de Süper Toto Süper Lig Lisansıyla geliyor

eFootball 2023, tüm Türkiye Ligi takımlarının öğelerinin adlarını ve tasarımını yeni lisansa uyacak şekilde değiştirecek olan 2.1.0 sürümünün 6 Ekim’de yayınlanması planlanıyor. Halihazırda Türkiye’den oyuncu veya menajer satın aldıysanız, isimleri ve görselleri değişmeyecektir. Daha fazla ayrıntı bağlantıda.

Bu arada, eFootball 2023’ü 10 Ekim’den önce 2.1.0 sürümüne güncellerseniz rastgele bir oyuniçi anlaşma elde edeceksiniz. Sadece oyuna girip gelen kutusunu açmanız gerekiyor. Ancak lobi maçlarına (“Dostluk Maçı” modu) gelince, bilgiler değişiyor. Kaynaklarımız “ilgili tüm platformlarda” yayınlanacaklarını söylüyor, ancak daha sonra bu bilgiyi düzeltip, yalnızca konsolları ve bilgisayarlara geleceğini bildiriyor. Bu site , cep telefonlarında ayrı bir oda oluşturmanın ve arkadaşlarla özel bir maç oynamanın mümkün olmayacağını belirtiyor.

Bunlar eFootball 2023 için yapılan tek güncelleme değil – geliştiriciler, kesintiye uğrayan ve ardından başarısız sayılan maçlarla da sorunu çözmeye çalışacaklar. Diğer bazı oyuncular, menü ekranındaki resimlerin yüklenmesinin uzun sürebileceğini fark ettiler; bu sorun da giderilecektir.

eFootball™ 2023 2.1.0 güncellemesi (06/10/2022 tarihinde yayınlanması planlanmaktadır) ile Türkiye Ligi takımlarının tüm takım adları ve tasarımları, Spor Toto Süper Lig (Türkiye Ligi) lisansına uygun olacak şekilde değiştirilecek.

Aşağıdaki veriler değiştirilecek:

・ Lig adı

・ Kulüp adı

・ Kulüp amblemleri

・ Formalar

・ Oyuncular

・ Menajerler

Ek olarak 2.1.0 sürümünden itibaren Spor Toto Süper Lig (Türkiye Ligi) oyuncuları ve menajerleri [Sözleşme] > [Standart Oyuncu Listesi] ve [Menajer Listesi] bölümünde mevcut olacak.

İlgili oyuncularla veya menajerlerle zaten bir sözleşme imzaladıysanız adları ve resim verileri değiştirilmeyecek. Ancak bağlı oldukları ligde ve kulüp amblemi verilerinde değişikliklerin yapıldığını göreceksiniz.

Gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz. Umarız eFootball™’un tadını çıkarmaya devam edersiniz!

Download Android, iOS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.