AndroidiOS

MMO-strateji Romans: Age Of Caesar, Stronghold’un yaratıcıları tarafından yapılmıştır

Firefly, akıllı telefonlar için Romans: Age Of Caesar’ın ilk sürümünü yayınladı.

Romans: Age Of Caesar, PC ve akıllı telefonlar için bir MMO strateji oyunudur. Ancak 27 Nisan 2022’de Steam’de göründüyse, iOS ve Android’de artık yalnızca bir deneme sürümüdür. Erken sürümü Avustralya, Yeni Zelanda ve Filipinler’de deneyebilirsiniz.

Romans: Age Of Caesar’ın geliştiricisi Firefly, strateji hayranlarının Stronghold serisindeki çalışmaları nedeniyle tanıdık geliyor . Sadece bazı nedenlerden dolayı yeni yaratımları, The Lord of the Rings: Rise to War gibi modern MMO stratejilerinin oynanış düzeyine ulaşmıyor . Küçük bir ekranda metin zar zor görünecek, tamam, en azından Rusça yerelleştirme eklendi. Birimlerin aynı tür haritalarda ve çok sarsıntılı bir animasyonla hareket etmesi üzücü , geçmişten selamlar.

Romans: Age Of Caesar, bir F2P deneyimi, Antik Roma’nın tarihi dönemi ve platformlar arası işbirliği sunar. Yani oyuncuların kendi şehirlerini yaratmaları, geliştirmeleri ve yavaş yavaş diğer yöneticilerle ittifak kurmaları gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.