Project Carnival açık dünya vaat eden bir araba yarışı oyunudur

Project Carnival Çin’de başlatıldı. Bu bir beta testi olabilir, bu nedenle geliştiricinin kendisi tarafından sağlanan kurulum dosyasını acele edin.

Carnival, geleceğin spor arabasını sürdüğünüz bir mobil oyundur; kaporta açısından Lamborghini’ye benziyor, sadece siyah bir araba. Bu projeyi farklı biyomlara sahip devasa bir haritada sürerek Android’de oynayabilirsiniz. Sadece arabanız o kadar hızlı hareket eder ki çimenler ve diğer nesneler gözlerinizin önünde belirir ve örneğin direkler hiç tehlike oluşturmaz – araba bunların içinden geçer. Ayrıca videoda, geliştiricilerin normal fizik ve hasar sistemi eklemediğini görebilirsiniz, ayrıca araba nerede sürüyor olursanız olun aynı şekilde kayar – asfaltta veya toprakta.

Resmi Karnaval sayfası (dikkat edin, Çince), oyunun internet bağlantısı olmadan da çalıştırılabileceğini belirtiyor. Ayrıca, oyun zaten güncellemeler aldı, örneğin, en son yamada geliştiriciler oyunu optimize etti. Bu videoya bakılırsa oyunda en az 3 araba ve bir şehir haritası var. Sadece ana menüdeki arayüz gerçekten kötü.

Download Android APK (Mediafire)

Download iOS (bilinmiyor)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.