Android

ExoHunters: Stellar Glory Android için deneme sürecine başladı

ExoHunters: Stellar Glory, birçok ülkede Android’de indirilebilir. Oyuncular uzayda ve uzay gemilerinde hayatta kalmaya çalışacaklardır.

ExoHunters: Stellar Glory, uzayı keşfetmeniz ve uzay geminizi yükseltmeniz gereken bir mobil oyundur. Bu, galaksinin yeni bölgelerini keşfetmenize ve kendinizi akıncılardan korumanıza olanak tanır. Ayrıca oyunculara tıpkı Dead Space’te olduğu gibi tepeden tırnağa silahlı bir astronot için koşu veriliyor. Canavarları izometrik biçimde yok edin.

Oyun tamamen manuel kontrole sahiptir, ancak şimdilik yalnızca Android‘de ve ardından ABD’de oynayabilirsiniz; bu bir deneme sürüşüdür. Oyuncular dini ve siyasi komplolara tanık olacak ve evrenin kaderi onların eylemlerine bağlı olacak.

Oyuncular ExoHunters: Stellar Glory’de ilerledikçe farklı gezegenleri ziyaret edecekler. Bu sayede güçlü silahlar toplayabilirsiniz ve nadir bulunan canavarları görebilirsiniz. Ayrıca yolda farklı kesimlerden karakterlerle tanışabilirsiniz; gruba katılacaklar ve dövüşler sırasında yetenekleriyle yardımcı olacaklar.

ExoHunters: Stellar Glory’de ayrıca uzay filonuzu genişletmeniz ve ekonomik imparatorluğunuzu geliştirmeniz gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.