AndroidiOS

Forza Street Android, iOS, Windows 10

Popüler Xbox yarış oyunları serisinden yeni bir yarışa-hazır Forza deneyimi geliyor. Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen Forza Street Android ve iOS için de mobil platformlardaki yerini alacak. Şuan için Windows 10 kullanıcıları ücretsiz bir şekilde hemen indirip oynayabilirler.

Açıklama

 

Rüyalarınızdaki araba koleksiyonunu elde etmek için muhteşem sokak yarışı sahnesinde yerinizi alın. Bir karşılaşma seçin, araba serinizi ayarlayın ve kötü şöhret için yarışın. SİMGESEL ARABALARI TOPLAYIN VE ONLARLA YARIŞIN Klasik güçlü arabalardan modern spor ve retro süper arabalara kadar efsanevi arabaları toplamak için yarışın ve garajınızı bir servet vitrinine dönüştürün. GERÇEK SİNEMATİK YARIŞ Gelişmiş kontroller gaz, fren ve turbo için uygun zamanlamaya odaklanırken aksiyon kameraları da adrenalini çok yakından takibe alıyor. KENDİ KOŞULLARINIZDA YARIŞIN Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde yarışın. İsterseniz bir dakikalık hızlı yarışla kısa kesin, isterseniz de zafere giden çeşitli yolların olduğu sonsuz bir hikayeye dalın.

YENİLENEN HİKAYE Hızın dünyasına kendinizi kaptırın ve 1. 2. ve 3. Bölümlerdeki güncellenmiş hikaye örgüsünü merakla takip edin. Forza Street’in sırlarını açığa çıkarabilecek misiniz? GELİŞTİRME PARÇALARI Geliştirme Parçalarının tanıtılmasıyla artık araba geliştirme gereksinimlerini anlamak çok daha kolay. Arabalarınızın sınırlarını zorlamak için frenler, süspansiyonlar, motorlar ve çok daha fazlasını toplayın. ARABA TESLİMAT SIRASI Yeni bir araba mı kazandınız? Miami’nin sokaklarında son ödülünüzün gösterişini yapan yepyeni araba teslimat sırasında tüm ihtişamıyla yeni arabanızı görün. DAHA HIZLI OYUN AÇILIŞI Çeşitli açılış süresi iyileştirmeleriyle, masaüstünüzden gelip her zamankinden daha hızlı bir şekilde aksiyona dalış yapın. YENİ DİLLER EKLENDİ Sürücüler artık Forza Street’i şu dillerde tecrübe edebilirler: İngilizce, Almanca, İspanyolca, İspanyolca (Latin Amerika), Fransızca, İtalyanca, Hollandaca, Lehçe, Portekizce, Hintçe, Japonca, Korece, Rusça, Türkçe ve Çince. SINIF DEĞİŞİMİ 2008 BMW M3 hatalı bir şekilde Ender Spor araba olarak listelenmişti. Şimdi Ender Sokak arabası olarak düzeltildi. SES İYİLEŞTİRMESİ Sesi yükseltin ve Forza Street’teki müzik ve ses efektlerine yönelik en son iyileştirmelerin tadını çıkarın. Bir sonraki yarışınızda bol şans, sürücüler!

Özellikler

 

  • Araba Koleksiyonunu Genişletin: Sokak ve sergi salonundan en iyi performans simgeleri arasından, sürekli büyüyen bir listedeki arabaları toplayın.
  • Sokak Restleşmeleri: Hızlı, noktadan noktaya yarışlar; kıvrımlı neon sokakları boyunca hız yaparken size ve rakibinize odaklanır.
  • Araçlarınızı Geliştirin: Daha zorlu ve daha kazançlı karşılaşmalara katılabilmek için araçlarınızın gücünü en üst düzeye çıkarın.
  • Sonsuz Bir Hikaye: Her güncellemedeki haftalık yeni içeriklerle yeni karşılaşmalara, hikayelere ve mücadelelere hazırlıklı olun.
  • Zafere Ulaşmanın Farklı Yolları: Büyük riskler büyük ödüller demektir. Daha çok ödül kazanmak için hızlı rakiplerle yarışın veya kazanmak için güvenli ve garanti yoldan ilerleyin.
  • Hız için Tasarlandı: Geniş bir cihaz yelpazesinde muhteşem grafikleri desteklemek üzere tasarlanmış olması sayesinde herkes yarış yapabilir.

 

Video İnceleme

Download Windows 10

Download Android (Yakında)

Download iOS (Yakında)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.