AndroidiOS

Frostpunk: Beyond the Ice Android için yeni beta çıktı indirebilirsiniz

Frostpunk: Beyond the Ice yeni betası Android için üç ülkede yayınlandı. Netease Games yapımı olan oyunu APK olarak indirebilirsiniz.

Frostpunk: Beyond the Ice’ın geliştiricileri, hayatta kalma unsurları içeren bir mobil strateji için test sunucuları başlattıklarını duyurdular. Oyun 3 ülkede (Canada, Australia ve New Zealand) erişime sunulmuştur. Bu tür testler, projenin hala geliştirme aşamasında olduğunu ve Just Cause Mobile gibi olmadığını kanıtlıyor. Çünkü Just Cause Mobile oyunu uzun süre deneme aşamasında kaldı ve ardından kapandı.

Frostpunk: Beyond the Ice

Frostpunk: Beyond the Ice’ın geliştiricilerinin resmi web sitesini güncellemeyi bırakması üzücü. Aynısı, Discord kanalı dışındaki sosyal ağlar için de geçerlidir. Sadece yeni testin başlangıcı ve sonu hakkında bilgi vermektedirler.

Ne yazık ki, iOS oyuncuları Frostpunk: Beyond the Ice beta sürümüne katılamayacak. Oyuncuların geçmiş beta testlerinde olduğu gibi oyun içi satın alma işlemleri de yapabilmelerini bekliyoruz. Bunun için, küresel sürümden sonra premium para birimine bir bonus ile iade edilecekler.

Frostpunk’ın PC versiyonunda olduğu gibi, oyuncular merkezinde bir jeneratör bulunan bir yerleşim yerini geliştirecekler. Yerleşimcilerin donmaması için bu elzemdir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.